Klavye Delikanlıları Volki Kim? Gerçek Adı Boyu Kilosu Sevgilisi Oynadığı Diziler


Klavye Delikanlıları

Show Tv ekranlarında yayına hazırlanan Süreç Film ve Ali Gündoğdu’nun yapımcılığını üstlendiği, genel yönetmenliğini Murat Şeker’in yaptığı Klavye Delikanlıları’nın ilk tanıtımı yayınlandı. İddialı yapımlarla öne çıkan Show TV’nin yeni dizisi Klavye Delikanlıları yeni nesil gençliği ve onların aileleriyle olan hikayesini eğlenceli bir dille ekrana getirmeye hazırlanıyor. Klavye Delikanlıları Volki Kim? Gerçek Adı Boyu Kilosu Sevgilisi Oynadığı Diziler nelerdir? Bu soruların cevaplarını sizlerle paylaşacağız.

Klavye Delikanlıları Volki Kimdir
Klavye Delikanlıları Volki Kim

 

Neymiş paran var mı derdin varmış, ne alakası var emanuel emenike!

Bayram ve Kerem küçük yaşlardan itibaren insanlarla çok fazla diyalog kuramadıkları için asosyal olmuş ve bütün vaktini bilgisayarda geçiren iki yakın arkadaştır. İnsanların yüzlerine söyleyemediklerini bilgisayar vasıtasıyla dile getirip bir de üstüne para kazanıyorlardır. Yani kısaca “TROL” olmuşlar. Bayram’ın kuzeni ve bizimkilerin tam tersi bir karakter olan Kuzen Volki Amerika’dan dönmüştür. Dijital dolandırıcılık yapmak için takım kuruyordur. Bayram ve Kerem’i peşinden sürükleyerek yeni nesil bir dolandırıcılık şebekesinin içine sokar. Takımda bir eksik kalmıştır; Seyran. Güzelliği ve zekası sayesinde bir dolandırıcılık abidesi olan Seyran da ekibe katılır. Özellikle zengin insanları kredi kartları üzerinden dolandırmayı hedefleyen ekibimizi uzun soluklu, bol maceralı ve aşırı komik bir yolculuk bekliyordur. Onlara yol göstermek isteyen Hiko Dayı

Klavye Delikanlıları Volki Kim
Klavye Delikanlıları Volki Kim

 

Klavye Delikanlıları Volki Kim

Klavye Delikanlıları dizisi kadrosunda Kuzen Volki karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Uraz KAYGILAROĞLU. Uraz KAYGILAROĞLU 30 Haziran 1987 (30 yaşında) İstanbul doğumludur. Oyuncumuz 188cm boyunda ve 75 kilodur.  İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Uraz KAYGILAROĞLU, Melis Kaygılaroğlu ile evlidir ve bir çocuğu bulunmaktadır.

 

Klavye Delikanlıları kuzen Volki
Klavye Delikanlıları kuzen Volki

 

  • 2015 – Baba Candır
  • 2015 – Ailemin Başına Gelenler
  • 2014 – Yedi Güzel Adam
  • 2013 – Eski Hikaye
  • 2012 – Harem
  • 2011 – Pis Yedili
  • 2008 – Milyonda Bir
  • 2006 – Dönerse Senindir
  • 2006- Deli Dumrul

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Klavye Delikanlıları Volki Kim? Gerçek Adı Boyu Kilosu Sevgilisi Oynadığı Diziler (1 Yorum)