Komşular Dizisi Oyuncuları


Komşular dizisi Oyuncuları

Fox tv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan yeni dizi Komşular dizisinde 1.bölümde Karanfil Yokuşu tanıtıldı.Komşular Dizisi Şefika abla güne de hayata erken başlayanlar dandır. Kasap Osman hayatı kovalamaktan hiç vazgeçmez.Karanfil yokuşunda komşular hep bir birlerini  tanır.Komşular Dizisi Deniz Kimdir? Deniz babasını 2 yıl önce tanımıştır. Komşular Dizisi 11.Bölüm Fragmanı ile komşular dizisi oyuncuları tanımaya da devam ediyordur.

Komşular Dizisi Demir Kimdir diye soruyorsanız patronu ile anlaşamayan birisidir.Demir in babası ise polis emeklisidir.Daha ilk bölümde patronunun az para vermesi ile işe bırakır.Demir işten ayrıldıktan sonra yolda karşılaştığı Denize sırtında bir şey olduğunu ve yardım etmesini ister.Deniz sanki ilk görüşte Demire aşık olacak gibi bakar.Böylelikle tanışırlar Demir ve Deniz.Demir Denize çok güzel olduğunu söyleyerek ona iltifat etmeyi de ihmal etmez bu arada.Komşular Dizisi Karanfil Yokuşu Nerede peki.

 

Komşular dizisi Gülten abla karakteri ile dizide tanılan oyuncu Deniz ile Demir hakkında konuşması ile izleyenlere tanıtıldı.Deniz in böcek fobisi ise dizinin ilk bölümünde ayyuka çıkmış oldu.Komşular Dizisi Gülten Abla ise Deniz e yanaklarının pembeleştiğini söyleyerek onu utandırmayı başarmıştır.

Komşular Dizisinde Engin karakteri ile dizide kendisine yer bulan oyuncu ise Demir in arkadaşıdır.Komşular dizisinde Engin ise oldukça renkli bir kişiliğe sahip bir karakterdir.Komşular dizisi Deniz in broşu ise Demir ile tanıştıklarında Demir in elbisesine takılır Deniz arar ama broşunu bulamaz.

Komşular dizisi Simge ise Deniz in kardeşidir.Şımarık bir karakter olan Simge ise oldukça agresife pahalı giyecekler giymeyi seven bir kıyafet canavarıdır.Tutkulu olduğunu kendisi de ifade eden Simge ise ablası ile kavga eder.Deniz ve Simgenin babası ise akşam yapılacak olan açılışı düşünmektedir.Simge ise ablasını hiç sevmeyen birisidir.Babası ise Simge ve Deniz in birbirlerine sahip çıkmalarını ister.

Dizide tüm bunlar olurken dizide gelin kaynana tarafında ise Komşular Suzan hanım gelininden dert yanmakta ve oğlunu kıskanmaktadır.Komşular Dizisi oyuncularının tanıtıldığı ilk bölüm genelde böyle devam ederken Haldun bey ve Tunç karakterleri ile de dizi oyuncuları tanıtılmaya devam edildi.

Komşular Dizisinde öğretmen olan Tunç ve karısı ise Haldun beyin kirasını verdikleri evden rahatsız olurlar.

 

Komşular dizisinde Demir in annesi rolünü oynayan ve Komşular dizisi Nazlı karakterine can verir.Yavuz ise Demir i babasıdır ve Demir e oldukça kötü davranır.Demir in annesi Nazlı ise Yavuza çocuğun üzerine bu kadar gitmemesini söyler.

Demir ise polis olan babasının neden böyle yaptığına anlam verememektedir.

 

Komşular dizisi Ekin rolü ile izleyenlerin karşısına çıkan oyuncu ise annesi ile çok iyi anlaşır.Tunç un oğlu olan Ekin oldukça efendi bir kişiliğe sahip bir rol ile dizide kendisine yer bulur.

Haldun bey mahallede otel yapan ve mahalle esnafına konu ile ilgili bilgi verirken mahallenin değerleneceğini söyler.Haldun beyin babasının mahallede çok sevildiğini anlatan komşulara Haldun bey içinden bir kindarlıkla onun için mi öldürdünüz diye seslenir.

Komşular Dizisi Seza Hanım 

Haldun beyin meslektaşı olan ve mahalleye yeni kurulan otelin müdüresi olan Komşular  Seza hanım dizide yeni açılacak olan otelde müdürlük  görevini yapacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 20 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın