Kördüğüm 16 Haziran 24. Bölümde Neler Olacak? Fragman-Özet ve İpuçları


Kördüğüm 16 Haziran 24. Bölümde Neler Olacak? Fragman-Özet ve İpuçlarıKördüğüm 16 Haziran 24. Bölümde Neler Olacak Fragman-Özet ve İpuçları

Kördüğüm 16 Haziranda Neler Olacak? Bölüm Özeti

Eylül’ü Ali Nejat’ın evinde gören Naz, Ali Nejat’ın açıklama yapmasına izin vermeden oradan ayrılır.Ancak daha sonra hem Ali Nejat hem de Eylül Naz’a gereken açıklamaları yapmıştır. Enver Bey, oğlu Barış’ın ölümünü Murat’ın planladığından artık kesinlikle emindir. Ancak elinde büyüyen Murat’ın bu düşmanlığının sebebini merak eder. Enver Bey, bu sırrı çözmek için Murat’ın kasasında sakladığı sırlara ulaşır. Burada, Ali Nejat’ı da mahvedecek bir belge vardır.Kördüğüm 16 Haziran 24. Bölümde Neler Olacak Fragman-Özet ve İpuçları (3)

Kördüğüm Yeni Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm Tarık Bey ölecek mi Kördüğüm Tarık Bey ölecek mi

Bugüne kadar Ali Nejat’ın, Murat hakkındaki uyarılarını dikkate almayan Tarık Bey ve Feyza bu defa Ali Nejat’ın fesh edildiğini zannettikleri sözleşmeyi sunması ile şimdi durumu yeniden değerlendirmek zorundadır. Bu sırada Tarık Bey, Enver’in karşısına çıkar ve ona hisseleri geri vermesi karşılığında dudak uçuklatan bir teklifte bulunur.Tarık Bey Hisseleri geri vermek şartıyla Feyza’nın Murat’la evlenmesine engel olacağını teklif eder. Ancak bu teklifi Feyza öğrendiğinde adeta yıkılmıştır. Tarık Bey de kızına itiraz etmesine rağmen Enver Bey’in dinlettiği ses kaydını duyunca kızının tepkisine dayanamamış ve kriz geçirerek yere yığılmıştır. Bakalım Tarık bey ölecek mi diziden ayrılacak mı göreceğiz.Kördüğüm 16 Haziran 24. Bölümde Neler Olacak Fragman-Özet ve İpuçları (4)

Kördüğüm 24. Bölümde Neler Olacak? Tüyoları

Genco’nun aşk itirafına sinirlenen Gökçe, Emre’nin peşinde olduğundan habersizdir. Gökçe’yi yalnız yakalayan Emre onu partinin yapıldığı evde bir odaya kapatır. Emre Gökçe’yi döver ve Gökçe’nin yardım çığlıklarını duyan kimse yoktur. Daha sonra da Genco Emre’yi yakalamış ve Gökçe’ye yaptıklarının hesabını sormuştur.

Kördüğüm 24. Bölüm Fragmanı (Güncellenecektir)

Dizi Haber Sitesi  Ufak Tefek Cinayetler Merve Aksak Kimdir?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın