Kördüğüm 21. Nisan 16. Bölümde Neler Olacak? 16. Bölüm Fragmanı


Kördüğüm 21. Nisan 16. Bölümde Neler Olacak? 16. Bölüm Fragmanı
kördüğüm dizisi final mi yapacak-yayın günü mü değişecek

Ali Nejat hayalini kurduğu otomobil projesini tam hayata geçirecem derken Murat’ın gerçek yüzü ile karşılaşır. Murat yavaş yavaş Ali Nejat’ın hayatına girmeye başlar. Ali Nejat’ın hayatına dair tüm ayrıntıları yavaş yavaş öğrenen Murat, Ali’ye dair planlarını adım adım gerçekleştirmektedir.kördüğüm 16. bölümde neler olacak ali nejat muratın planına karşı nasıl bir yol izleyecek kördüğüm 21 nisan

Feyza ise Murat’a beslediği sevginin kendinisini ve ailesini zehirlediğinin farkında değildir. Murat’a olan sevgisi yüzünden aileye ait sırları Murat’a anlatması işleri kötüye götürmektedir.kördüğüm 16. bölümde neler olacak ali nejat muratın planına karşı nasıl bir yol izleyecek kördüğüm 21 nisan (3)

Murat ise planını uygulamaya koymuştur. Git gide Karasu ailesine daha fazla yaklaşan Murat aynı zamanda tehlikeli bir oyunun da içine girmektedir.kördüğüm 16. bölümde neler olacak ali nejat muratın planına karşı nasıl bir yol izleyecek kördüğüm 21 nisan (5)

Ali Nejat Murat’ın gerçek yüzünü ve amacını anlamıştır. Murat’ın aileyi içinden çıkılması imkansız bir projenin içine attığının farkındadır. Bu şekilde Karasu hanedanlığının sonunu getirecek olan Murat karşısında Ali Nejat’ı bulmuştur. Ali Nejat kendince bazı önlemler almıştır.kördüğüm 16. bölümde neler olacak ali nejat muratın planına karşı nasıl bir yol izleyecek kördüğüm 21 nisan (3)

Murat amacına ulaşacak mı yoksa Ali Ejder Murat’a engel olmanın bir yolunu bulacak mı?

Kördüğüm Dizisi ile ilgili haberler için tıklayın

Kördüğüm 16. Bölüm Fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz

Dizi Haber Sitesi  Cingöz Recai Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri? Tüm Oyuncular Ve Rolleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın