Kurtlar Vadisi Pusu 2 Haziran 298. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları


Kurtlar Vadisi Pusu 2 Haziran 298. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçlarıKurtlar Vadisi Pusu 2 Haziran 298. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (8)

Türk Televizyonlarının uzun soluklu efsane dizisi Kurtlar Vadisi Pusu tüm hızıyla devam ediyor.  Kanal D ekranlarında gösterimi devam eden dizi heyecanı ve tansiyonu yüksek bölümleriyle izleyicileri ekranlara kilitlemeye devam ediyor.Kurtlar Vadisi Pusu 2 Haziran 298. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları

Polat’ın kendisine bıraktığı koltuğa oturan Pusat, Raskoln’ü de yanına alarak mekanı bir kumarhaneye çevirmek için hazırlıklara başlar.Kurtlar Vadisi Pusu 2 Haziran 298. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (5)

Polat, Gölge’nin yerini tespit edip oraya baskın düzenler. Bu sırada Gölge de büyük üssünü faaliyete geçirir.Kurtlar Vadisi Pusu 2 Haziran 298. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (4)

Fehmi’nin davetinde, Mete’nin tehdidiyle karşı karşıya kalan Zeynep, sırrını bir koz olarak kullanan Mete’yi öldürmeye giderken tuzağa düşer.Kurtlar Vadisi Pusu 2 Haziran 298. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (10)

 Kurtlar Vadisi Pusu Mete Aymar Ölecek mi? Ölüyor mu? Diziden Ayrılacak mı? TıklayınızKurtlar Vadisi Pusu Mete Aymar(İbrahim Gündoğan) Sezon Finalinde Ölüyor mu Diziden Ayrılacak mı (2)

Kurtlar Vadisi Pusu Pusat Çakır Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak mı? TıklayınızKurtlar Vadisi Pusu Pusat Ne Zaman Ölecek

Kurtlar Vadisi Pusu 2 Haziran 298. Bölüm Fragmanı (Güncellenecektir)

Dizi Haber Sitesi  Kurtlar Vadisi Pusu Pusat Çakır Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak mı?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın