Kurtlar Vadisi Vatan Fragmanı Çıktı mı? Ne zaman vizyona giriyor?
Kurtlar Vadisi hayranlarının merakla beklediği ve ne zaman çıkacağı konusunda meraklı bekleyenleri sevindirecek fragman nihayet geldi.

 

Kurtlar Vadisi Vatan ilk fragman ile seyircilerin karşısına çıktı.Kurtlar vadisi uzun soluklu diziler arasında yerini alırken 4 ayrı sinema filmi ile de gişede oldukça başarı elde eden bir yapım olma özelliğini taşıyor.

Dizi Haber Sitesi  Hayat Bazen Tatlıdır 29 Ocak "Sevmekten Anladığım" Şarkısı Ve SözleriKurtlar Vadisi Vatan filminde her zaman olduğu gibi başrollerde Necati Şaşmaz bulunuyor.Filmin seneryosunda da imzası bulunan  Şaşmaz ın , basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Türkiye’de ilk kez fragman galası düzenlediklerini söyledi.

Kurtlar Vadisi Vatan filmi 29 Eylül’de vizyona girecek.


Görüntü yönetmenliğini Selahattin Sancaklı’nın üstlendiği filmin başrolünde ayrıca Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak, Nezih Işıtan, Ertuğrul Şakar ve Yücel Erten yer alıyor.

Dizi Haber Sitesi  Ben Bilmem eşim Bilir Caner-Merve Ohrili Çantanın içinde ne var ? İçinden Ne Çıkacak?

Müziklerinde Gökhan Kırdar imzası bulunan filmin senaryo ekibinde ayrıca Alper Erze, Cahit Kayaoğlu ve Murat Koca bulunuyor.Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 3 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın