Lig Tv Adı mı Değişti? Neden Değişti? Lig Tv Kapandı Mı?


Lig Tv Kapandı Mı?

Hemen hemen 17 yıldır önemli spor yayınlarının yapıldığı,özellikle de derbi maçların yayınlandığı Lig Tv 13 Ocak Cuma gününden beri yerini beIN Sports ismi ile ekranlara geliyor. Lig Tv yerine başka bir ismi ekranda gören izleyicilerimiz Lig Tv Kapandı mı? Lig Tv neden yok? Lig Tv neden gitti? gibi soruların cevaplarını arar oldular.Dizi Haber Sitesi  Beni Affet 2017 Dizi Müziği ve Jenerik Müzik! Çalan Fon Müzikleri!

 Lig Tv İsmi Mi Değişti,

Lig Tv yayından kalkmadı da kapanmadı da sadece isim değişikliğine gitti. 13 Ocak Cuma gününden itibaren Lig Tv’nin ismi yerine ekranlarda beIN Sports ismini görmeye devam edeceğiz. Yani yayınlar aynen Lig Tv de ki gibi yayınalmaya devam edecek. Sadece kanalın ismi değiştirildi.

Dizi Haber Sitesi  Hayat Sevince Güzel Dizisi Ne Zaman? Nerede Çekiliyor? Konusu, Fragamanı


 

Lig Tv Adı Neden Değişti,

4 kanalda yayın yapan Lig Tv isminin neden değiştiğine gelince, Lig Tv 2015 yılında  Katarlı beIN Media Group’a satılmış ve anlaşmaya göre de Spor Toto Süper Lig, La Liga, Ligue 1 ve Serie A yayınlarının yayınlanmaya devam edeceği kanal yeni içeriklerle beIN Sports ismiyle ekranlara gelmeye devam edecek.

Dizi Haber Sitesi  Poyraz Karayel Fatih Kimdir? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Yaşı ve Oynadığı Diziler

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın