Meryem Dizisi 1.Bölüm Özeti


Meryem dizisi 2 Ağustos akşamı yayınlanan il bölümü ile ekranlara geldi.Dizi oyuncularının tanıtımı ve karakterlerin anlatılmaya çalışıldığı birinci bölümde Meryem Dizisi Müziği de gün yüzüne çıktı.


Meryem Dizisi Dizi Müziği

Gözlerim yaşla doldu dizleri ile dizide ilk bölümde çalan dizi müziğini seslendiren sanatçımız…….

Savaş karakterini canlandıran oyuncunun yeğeni olan ve yengesi Sevinç ile baş başa konuşmak istediğini söyleyen Güçlü Savaş ile birlikte güzel bir sürpriz hazırlarlar ve dağ evinde güzel bir masa hazırlarlar.

Meryem Dizisi Sevinç Kim
Savaş tarafından sevgilisi Sevinç e bu dağ evi hediye edilir.Savaş burada dünyanın en mutsuz insanını dünyanın en mutlu insanı yaptın diyerek ayrıca tek taş bir yüzük armağan eder.

 

Meryem Dizisi Güçlü
Dizide bir tarafta bunlar yaşanırken diğer tarafta savcılık mesleğine yeni adım atan ve Meryem dizisinde Savcı Oktay karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu dizide izleyenlere tanıtılır.

Meryem dizisi 3.Bölüm İzle

Meryem Dizisi Savcı Oktay
Savaşın anne ve babası ise Derin ve Savaş arasında neler olduğunu Derin ve Savaşın birbirlerine aşık olup olmadıklarını kendi aralarında konuşurlar.

İsimsizler Dizisi 1. Bölüm Özeti ve İsimsizler Dizi Haberleri

Meryem dizisi Yurdal Bey Kim Savaşın BAbası
Güçlü Sargun ailesi mezarını ziyaret ederken diğer taraftan da Meryem Savcı ile yemeğe çıkacağını ailesinin mezarında kendi kendine dertleşiyor.Savcı Oktay Meryem e akşam yemeğe çıkmak istediğini söylemişti Meryem ise Oktay ın kendisine evlenme teklif edeceğini düşünmektedir.

Savcı Oktay ın bu arada dizide metresi rolü ile karşımıza çıkan başarılı ve güzel oyuncu ile birliktelik yaşadığı ortaya çıkar.Sevgilisinin Oktay a artık Meryem defterini kapamasını istediği dakikalarda Savcı Oktay ın Meryem e bir takım iyilikler yaptığı da ortaya çıkar.

Dizi Haber Sitesi  Meryem Dizisi Berk Kim Gerçek Adı Ne

Güçlü ve Sevinç arasındaki aşkın bir tarafında ise Anne ve babaları tarafından evlendirilmek isteyen Güçlü ve Derin dizide izleyenlere tanıtılır.Güçlü Sevinç i sevdiğini söylediğinde ve düğünün de şahidi olacağını söylediğinde bu kızın da Güçlüyü sevdiğini anlamak çok ta zor olmasa gerek.Güçlünün üvey annesinin Derin ve Güçlüyü evlendirmek için uğraşmasına ve Güçlünün babası tarafından Güçlüyü büyüten bakıcının işten atılmasında dayanamayan Güçlü üvey annesine de kızar.Güçlünün babası ise Derini bir kenara çekerek Savaşı seviyorsan onu kazanmak için elinden geleni yapmasını söyler.

Meryem dizisi 3.Bölüm İzle

Meryem Dizisi Derin Kim
Savcı Oktay Meryem in babasının yanına gittiğinde ona babası tarafından savcılığa ilk gün hediyesi olarak bir müsteşar yardımcısının kartını verir ve ona kendisinden bahsettiğini anlatır.Meryem ise Savcı Oktay için oldukça süslenmiş ve çok güzel bir bayan olmuştur.Birlikte yemeğe çıkan Savcı Oktay ve Meryem tarafında ise Meryem in evlilik teklifi beklerken Savcının ise oralı olmaması dikkatlerden kaçmadı.Meryem savcıya güzel bir kravat hediye ederken masadan erken kalkmalarına ise Meryem bir anlam veremez.Savcı Meryemle aynı anda iken sevgilisine mesaj atarak yarım saate yanında olacağını söyler.Meryem Savcıya çok içtiğini söyleyerek arabayı kendisinin kullanmasını teklif eder ancak savcı kabul etmez.

Diğer taraftan Derin Sevinc in yolunu keserek biraz konuşmak istediğini söyler ve beraber ara ile yola çıkarlar.Sevinç Derinin ona aşık olduğunu söyleyerek bunu anladığını söyler.Derin ise Savaşı ona yedirmeyeceğini söyleyerek Yurdal beyin de bu duruma karşı çıktığını söyler.Derin yağan yağmura aldırış etmeden Sevinci arabadan indirir Sevinç bu sırada Savaşın kendisine hediye ettiği dağ evinin anahtarını Derinin arabasına düşürür.

Dizi Haber Sitesi  Meryem Dizisi Suzan Kimdir (Derin'in annesi)

Meryem ve Savcı Oktay ise bir trafik kazasına karışırlar.Yağmurlu ve kaygan yolda Savaşın sevgilisi Derine çarpan Savcı Oktay Meryem’ede yalan söyleyerek varile çarptığını söyler.Savcı Oktay bir yolunu bulur ve direksiyona Meryem’in geçmesini sağlar.Savaş ve Güçlü ise Sevinci aramaya başlarlar.

Meryem Dizisi Sevinç Diziden Neden Ayrıldı

Eve geldiklerinde Savcı Oktay ın annesi ile de ekran başındakiler ilk defa tanışmış olurlar.Savcının annesi ise banane Meryem den diyerek Meryeme olan öfkesini daha dizinin ilk bölümünde belli eder.

Meryem Dizisi Savcı Oktay ın Annesi
Savcı Oktay ın ilk görevi ise kendi arabası ile çarptığı Derin in olayıdır.Savcının polislere kızın yaşayıp yaşamayacağını sorması da ayrı bir olaydır.Başsavcıdan davayı isteyen Oktay Sargun ailesinden olduğunu ve kızın öldüğünü öğrenince kızın iyice şaşkına döner.Savcı Oktay emniyete gelerek mobesa kameralarını incelemek istediğini söyler.Burcu ise savcının durumuna anlam veremez ve komiseri gibi düşünmez.Savcı oradan geçen arabalardan Meryem Akça adına kayıtlı aracın çıkarmasını ister.

Meryem Dizisi Polis Burcu Kim

Meryem in aracının çarptığı anlaşılınca savcı kendisini kurtaracağını söyleyerek aradan sıyrılır.Polisler tarafından yakalanan Meryem ise Savaş tarafından adliyede sorguya çekilerek Sevince çarptığını bilmediğini söyleyerek gözyaşlarına hakim olamaz.

Meryem dizisi 3.Bölüm İzle

Milletvekil Çetin Berker in kızı Derin Berker in aracının görüntülerinin mobesa kameralarından silindiğini öğrenen komiser ise Oktay savcı ile konuyu paylaşır ve olayı gizlemesini ister.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın