Meryem Dizisi Savaş Sargun Kim? Gerçek Adı, Kariyeri, Oynadığı Diziler


Kanal D ekranlarında yeni başlayan Meryem isimli dizi yaz sezonunda başarıyı yakalayabilen bir kaç diziden bir tanesi olma yolunda. TMC Yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen dizinin yönetmen koltuğunda ise Mustafa Şevki Doğan oturmakta. Meryem Dizisinin müziklerini ise Kıraç yapmakta.

Sevdiği adam için işlemediği suçu üstlenen bir kadın Meryem, Kariyer ve güç uğruna her şeyi yapabilecek bir Savcı Oktay, Âşık olduğu kadını kaybettikten sonra intikam hırsı ile gözü kararan Savaş…Yağmurlu bir gecede yaşanan kaza bu üç insanın hayatını değiştirir. Adalet adamı Oktay güce, gücün adamı Savaş adalete muhtaç ilerler bu yolda. Her iki adamın günahlarının yükünü Meryem çeker… Ta ki aşk denkleme dâhil olup, adaleti getirene kadar…

Meryem Dizisinin Oyuncularını biraz tanıtalım. Meryem Dizisinde Savaş Sargun karakterini canlandıran oyuncumuzun adı Furkan ANDIÇ. Furkan ANDIÇ isimli oyuncumuz 04 Nisan 1990 (27 Yaşında) İstanbul doğumludur. Furkan Andıç, ilkokulu ve liseyi Ataşehir’de okumuştur. 2007 yılında liseden mezun olduktan sonra Ukrayna’ya giden oyuncu Kiev Politeknik Üniversitesi’nde ilk sene hazırlık ve dil eğitimi almıştır. İkinci senesinde ise ekonomi bölümünde yan oyuncumuz eğitim sistemindeki denklik koşulu yüzünden İstanbul’a dönmek zorunda kalmıştır. Bir süre Bilgi Üniversitesi’nde Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde okuyan genç oyuncu, daha sonra 2011-2012 eğitim senesi 1. döneminde Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım bölümüne yatay geçiş yapmıştır.

Furkan ANDIÇ’ın Yer Aldığı Yapımlar

Kolej Günlüğü – 2011

Dizi Haber Sitesi  Meryem Dizisi Burcu ve Güçlü Ölecek mi 27 Eylül

Umutsuz Ev kadınları – 2011

Yağmurdan Kaçarken – 2012

Kaçak Gelinler – 2014-2015

Kırgın Çiçekler – 2015-2016

Tatlı İntikam – 2016

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 9 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın