Müge Anlı 24 senedir Annesini Görmeyen Necla Arslan`a mutlu haberi verdi.


Müge Anlı 30 mart Perşembe günü yayınlanan bölümde yine mutlu bir son haberi verdi. 24 sene önce annesinden ayrılan ve onu bulmak isteyen Necla Arslan adındaki kadın için bütün imkanlar seferber edildi. Müge Anlı programda Necla hanıma bir sürpriz yaparak ona bir hediyesinin olduğunu söyledi ve Necla hanıma annesinin fotoğrafını ona gösterdi gözyaşlarına hakim olamayan Necla Hanım annesini bu sayede ilk defa görmüş oldu.

Dizi Haber Sitesi  Fatma Demirin Katili Aranıyor.

Bu mutlu anlardan sonra  Müge Anlı ,Necla Arslan`a birde ufak ama kötü bir haberinin olduğunu annesini bulduklarını ama annesinin ceza evinde olduğunu söyleyen Anlı 2 ay sonra tahliye olacağını da sözlerine ekledi.Ceza evine haber gönderdiklerini izin verilirse annesinin canlı yayına telefonla bağlanacağını söyledi.Necla Arslan`ın annesi Güler Odacı`nın oturduğu apartmandaki komşusuyla yaşadığı bir sorun nedeniyle ceza evine girdiğini açıkladı.

Dizi Haber Sitesi  Müge Anlı 18 Ocak Murat Ünal'ı Kim Öldürdü? Cesedi Nerede Bulundu? Neden Öldürüldü?

Programda bir süpriz ise Necla hanım`ın teyzesinin telefona bağlanmasıyla yaşandı. Bu dakikalarda duygusal anlar yaşandı Necla hanım ve teyzesi karşılıklı konuşup ağladılar.Güler Odacı ile dargın olduklarını Necla ya söyleyen teyzeye ise Necla hanım annem ne yaptı ise ben onun yerine sizlerden özür diliyorum beni ve annemi de aranıza alın dedi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Mart 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın