Müge Anlı 74 Yaşında Ömer Şeşen Neden Kayboldu? Öldü mü? Öldürüldü mü?

1
37

Müge Anlı 74 Yaşında Ömer Şeşen Neden Kayboldu?

Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert de yine bir kayıp vakası. Denizli’nin Tavas ilçesine bağlı Nikber Köyünde eşi ile beraber yaşayan  74 yaşındaki Ömer Şeşen emekli maaşından 1200 tl çektikten sonra kayıp durumda. 25 Ocak günü evden ayrılan 74 yaşındaki Ömer Şeşen evden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamaz. Arkadaşının köyüne gittiğini söyleyen ailesi kendisine ulaşamadıklarını belirtir.Müge Anlı 74 Yaşında Ömer Şeşen Neden Kayboldu? Öldü mü? Öldürüldü mü?

Ömer Şeşen Öldü mü? Öldürüldü mü?

74 yaşındaki Ömer Şeşen  kaybolduğu gün Güney köyüne gider daha sonra incelenen kamera kayıtlarında bir arabaya bindiği görülür. Arabada iki kişi olduğu, bu kişilerin kim oldukları belli değil. 74 yaşındaki Ömer Şeşen’in hesap hareketlerinde de anormallikler olduğu gözlenir. 74 Yaşındaki Ömer Şeşen’den 25 Ocaktan beri haber alınamıyor.

Müge Anlı 74 Yaşında Ömer Şeşen Neden Kayboldu? Öldü mü? Öldürüldü mü?

Müge Anlı 74 yaş Ömer Şeşen Fotoğraflar?

Ömer Şeşen’in Oğlu: 

Ayın 25 ‘inde parayı çekmiş. 11 Ağustosta 18.000 tl yatırmış. Tarla vardı onu sattığı için evin çatısı için kullandı. Kalan parayı bankaya yatırmış. Daha sonra 10.000 tl yatırıyor. Sonra 10 dk. içinde geri çekmiş. Biz babam kaybolduktan sonra bunları öğrendik. Müge Anlı’nın ” kalb krizi falan geçirmiş olabilir diye hiç aramadınız mı?” sorusuna her tarafı aradık 5 gün boyunca fakat bulamadık. En son bir arkadaşı ile kahvede görüşmüş, başka bir arkadaşın evine gidecektim o evde yokmuş diye konuşulmuş. Bir daha da babamdan haber alamadık.

Müge Anlı 74 Yaşında Ömer Şeşen Neden Kayboldu? Öldü mü? Öldürüldü mü?

10 Şubat Müge Anlı Videosu: ( videonun 1.55 dakikasında)

https://www.youtube.com/watch?v=zmgQSMNPvsc

Müge Anlı Mehmet Kırçiçek Neden Kayboldu? tıklayınız!

Sizce 74 yaşındaki Ömer Şeşen’e ne olmuş olabilir? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir.

Comments are closed.