Müge Anlı Firdevs Arslan Nerede? Bulunabilecek mi?

0

Atv ekranlarında yayınlanan program Müge Anlı ile Tatlı Sert de bir kayıp dosyası açılmak üzere. Bu seferki kayıp olan kişi bir bayan. 61 yaşındaki Firdevs Arslan Bakırköy Osmaniye’deki evinden ayrılır. 20 Şubat gününden beri kayıp olan Firdevs Arslan bulunabilecek mi?

Daha önce bir çok olayın aydınlatılmasında önemli rol oynayan Müge Anlı ile Tatlı Sert de bir çok kayıp başvurusu yapılıyor ve Müge Anlı ve ekibi bir çok kaybı buluyor. Bazen 1 saat içinde de bulunan kayıp vakaları bazende çok zaman sonra bulunuyor. Peki Müge Anlı ve ekibi Firdevs Arslan’ı bulabilecek mi?

Müge Anlı Firdevs Arslan Nerede? Bulunabilecek mi?

Müge Anlı Firdevs Arslan Nasıl Kayboldu? 

Müge Anlı da Firdevs Arslan kaybolması olayını yakınındaki eşi şu şekilde anlatıyor: “Eşim sabah 7 -8 gibi evden çıkar ve bir daha eşimden haber alamadım”. Firdevs Arslan sinir hastası bir bayan. Bu durum kendi kendini idare edebilecek ve evini bulabilecek durumda değil.

Firdevs Arslan’ın eşi Müge Anlı  ve Ekibine çevreden aldığı bilgilerle birlikte eşinin en son nerede görüldüğünü yer göstermek suretiyle gösterir. Umarız Firdevs Arslan kısa zaman içerisinde bulunur.

Son Gelişmeler:

Malesef Firdevs Arslan ölü bulundu. Bir vatandaş yerde yatan bir kadın görür ve polise haber verir. Deniz içerisinde bulunuyor. Eşi adli tıpta teşhis etti. Firdevs Arslan Bakırköy sahilinde bulundu. Kesin ölüm nedeni adli tıp raporundan sonra belli olacak. Kendisine Allah rahmet eylesin. Eşine sabırlar diliyoruz.

Müge Anlı Firdevs Arslan Nerede? Bulunabilecek mi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here