Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Eylül Çarşamba Neler Oldu Neler Olacak?Nazmiye Çam Cinayetinde Yeni Gelişmeler


Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Eylül Çarşamba Neler Oldu Neler Olacak?Nazmiye Çam Cinayetinde Yeni Gelişmeler

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Eylül Çarşamba Neler Oldu Neler Olacak-Nazmiye Çam Cinayetinde Yeni Gelişmeler1
Dizi Haber Sitesi  Müge Anlı Sibel Burgu Kezzaplı Saldırı? Neden Kezzap Atıldı? Kim Attı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert te Ahmet Hasan ve Ali Yaşar Çam Cezaevine Girecek mi?

Öldürülen nazmiyenin babası turan ve annesi ayşe güner konuştu. İçinin yandığı anneanne , baba hapse girerse torunlarıma bakarım suşlu suşsuz kimse çıksın ortaya diyor.7 yıldır hala kızımın katili çıkmadı çok uzadı mevzu sıkıldım artık diyor. Devlete sesleniyorum artık yeter suçlular cezasını çeksin diye seslenen içi yanan annaanne üzüntüsünü dile getiriyor.

Dizi Haber Sitesi  Müge Anlı 24 senedir Annesini Görmeyen Necla Arslan`a mutlu haberi verdi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert de Nazmiye Çam’ın Katili Kim?

Havva, kaybolduğu gün Nazmiye’nin üzerinde olan kıyafetleri nereden biliyodu diye düşünürken havva tahmin ettiğini söyledi. Merak edilen tüm ayrıntılar buradan paylaşılacaktır.takip etmeye devam edin.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 7 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın