Muhteşem Yüzyıl 2016-2017 Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri


Muhteşem Yüzyıl 2016-2017 Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

Muhteşem Yüzyıl Star Tv ekranalrında izleyici ile bululştuğundan beri her sezon farklı bir isimle ekranlara gelmiş ve her sezon yeni bir dönemi işlediği için yeni oyuncularla karşımıza çıkmıştır. Son olarak da Dizi Muhteşem Yüzyıl Kösem adıyla geçtiğimiz sezon Beren Saat ve Hülya Avşar gibi ünlü oyuncularla ekrana gelmişti. Bu sezon da da 4. Murat Dönemini işleyecek olan diziye yeni oyuncular katılmaya devam ediyor.

Muhteşem Yüzyıl 2016-2017 Oyuncuları ve Rolleri

Muhteşem Yüzyıl Kösem 2. sezon oyuncuları netleşmeye başladı. Diziye de yine ünlü rolleri için ünlü oyuncular seçilmiş ve iddealı bir şekilde yayına hazırlanıyor. Muhteşem Yüzyıl Kösem de kösem karakterinin son bulmasının ardından Beren Saat yerine 4. Murat döneminde Ferah Zeynep Abdullah, Nurgül Yeşilçay gibi isimlerin yanı sıra 4. Murta karakteri için Metin Akdülger, Hazerfen Ahmet çelebi Karakteri için de Mehmet Günsur ismi geçiyor. Ayrıca dizide Burak Yamantürk, Batuhan Karacakaya, Canan Ergüder gibi ünlü oyuncular rol alacak.

Dizi Haber Sitesi  Muhteşem Yüzyıl Kösem 24. Bölümde Neler Olacak?

Muhteşem Yüzyıl 4. Murat Kim Gerçek Adı ve Oynadığı Diziler için Tıklayınız

Muhteşem Yüzyıl Farah Zeynep Abdullah Kimdir?

1989 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile ün kazanmış daha sonra Kurt Seyit ve Şura dizisinde de Kıvanç TATLITUĞ ile büyük bir beğeni toplamıştır. 160 boyunda ve 51 kg olan güzel oyuncu dizide bir Sultan’ın karakterine can verecek.

Dizi Haber Sitesi  Muhteşem Yüzyıl Gevher Sultan Kimdir? Gerçek Adı Ve Oynadığı Diziler?

Muhteşem Yüzyıl Nurgül Yeşilçay Kimdir?

1976 Afyon doğumlu olan güzel oyuncu bir çok dizi,sinema ve tiyatro da rol almış. Son olarak da Paramparça dizisinde Erkan Petekkaya ile başrolü paylaşmıştır.

Muhteşem Yüzyıl Mehmet Günsur Kimdir?

Aşk Tesadüfleri Sever sinema filmi ile büyük beğeni toplayan yakışıklı ve sempatik oyuncu  1975 İstanbul doğumlu olup 178 boyunda 70kg’dur. Son olarak da yine Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol almıştır.

Muhteşem Yüzyıl Burak Yamantürk Kimdir?

Muhteşem Yüzyıl Batuhan Karacakaya Kimdir?

Muhteşem Yüzyıl Canan Ergüder Kimdir?

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 2 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın