Muhteşem Yüzyıl Bağdat Fatihi 4. Murat 4. Murad Kimdir? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Yaşı ve Oynadığı Diziler


Muhteşem Yüzyıl 4. Murad

Yeni sezon tanıtımları ile sezona başlayan Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi 4.Murad yeni ismiyle seyircide merak duygusu uyandırmayı başardı.Geçtiğimiz sezonda en çok izlenen dizilerden biriyken bakalım bu sezonda da aynı performans gösterebilecek mi?

muhtesem-yuzyil-4-murad-kim

Muhteşem Yüzyıl 4. Murad KimdirGerçek Adı Ne

Televizyon ekranlarının dizileriyle öne çıkan fox tv kanalında seyircisiyle buluşacak olan Muhteşem Yüzyıl Bağdat Fatihi 4.Murad yeni kanalı yeni karekterleriyle kendisine can vermeyi başardı gibi görünüyor.Dizide 4.Murad karakterini Metin Akdülger canlandıracak.Kendisine başarılar diliyoruz.

Dizi Haber Sitesi  Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Osman Ölecek mi? Tahttan İnecek mi?

muhtesem-yuzyil-4-murad-kimdir

Muhteşem Yüzyıl 4. Murad yaşı,boyu,kilosu

Metin Akdülger 1988 Bursa doğumludur.tiyatro ve sinema oyuncusuyken son zamanların dizilerinde de oynamaya başlayan Metin Akdülger İstanbul’da Koç Üniversitesinde uluslararası ilişkiler bölümü okudu. Sonrasında ilk sinama deneyimiyle televizyon ekranlarına merhaba der.Şimdi ise yetenekli oyuncu için 4.Murad kostümünü giyecek.

Dizi Haber Sitesi  Muhteşem Yüzyıl Kösem Zülfikar Ağa Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Neden Ayrıldı?

muhtesem-yuzyil-4-murad

Muhteşem Yüzyıl 4. Murad Metin Akdülger Oynadığı Diziler

2011 de ilk sinema deneyimini yaşayan Metin Akdülger geçtiğimiz sezonlarda ekranlarda olan Metcezir dizisinde oynayan Metin Akdülger 2015 te Meccezirin bitmesi üzerine  yeni bir dizi olan Analar ve Anneler dizisinde Hazar Ergüçlü ile rol aldı.Son olarakta Muhteşem Yüzyıl Bağdat Fatihi 4. Murat diziinde 4. Murad rolünü canlandıracak.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın