Muhteşem Yüzyıl Kösem 27. Bölümde Neler Olacak? Özeti


Muhteşem Yüzyıl Kösem 27. Bölümde Neler Olacak? Zülfikar Paşa ölecek mi,kurtulacak mı?

Kösem kendisine yapılan saldırıdan son anda kurtulmuştur. Kösem Halime sultan’dan hesap sormak için saraya gider ancak işler tersine döner. Halime Şehzade Osman’ı kaçırma suçlaması ile Kösem’i kız kulesine sürgün etmiştir. Kösem suçsuzluğunu ispatlamak isterken en yakınındakinin ihanetine uğramıştır.

Zülfikar Paşa da önce Kösem’ ve şehzadelerine sahip çıkmak ister ancak Zülfikar Ağa yakalanır ve işkence görür. Tabi Zülfikar Ağa yeni bölümde ölmeyecek,diziye devam edecek. Zülfikar Ağa’yı Hümaşah Sultan kurtaracak.

Dizi Haber Sitesi  Muhteşem Yüzyıl Kösem 2 Haziran 29. Bölümde Neler Olacak? Özeti, Fragmanı

Muhteşem Yüzyıl Kösem İskender Neden Diziden Çıktı

Muhteşem Yüzyıl Kösem 27. Bölümde Şehzadeler Ölecek mi? Nasıl Kurtulacaklar?

Sultan Mustafa ise saraydan kaçmaya çalışırken yakalanan şehzade Osman’ın ölüm emrini verir. Paşalar ve yeniçerinin tehditiyle köşeye sıkışan Halime’ler için şehzadeleri katletmek o kadar kolay olmayacaktır. Zülfikar Ağa ve askerleri bunu önleyecek ve Şehzadeler kurtulacak.

Kösem, şehzade Osman’ı tahta çıkarmak için darbe yapmaya hazırlanır. Padişh’ın aklının zayıf olduğunu tüm halka duyurur ve halkı ayaklandırır. Halime ise tedbirini çoktan almıştır. Kösem sıkışıp kaldığı yerden kurtulmaya çabalarken, cellatlar şehzadeleri öldürmek için gelmektedir.

Dizi Haber Sitesi  Muhteşem Yüzyıl 4. Murat Ayşe Sultan Kimdir? Gerçek Adı ve Oynadığı Diziler

Muhteşem Yüzyıl Kösem Tahta Kim Geçecek? Tahta İskender Mi,Şehzade Osman mı Geçecek? 

Halime’nin evlatlarına zarar vermesinden korkan Kösem, Mustafa’yı tahttan indirmek için harekete geçer. Yerine Şehzade Osman’ı geçirmek ister.  İlk kez halkın önüne çıkacak olan Mustafa’nın ilacı değiştirilir. Kalabalıktan korkan Mustafa’nın yaptıkları herkesi şok eder.
Safiye sultan ise İskender’i tahta geçirmek için plan yapmaktadır. Bakalım Tahta İskender mi yoksa Şehzade Osman Mı geçecek?

Muhteşem Yüzyıl Kösem Yeni Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın