Muhteşem Yüzyıl Kösem Faria Bethlen Kimdir? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Yaşı, Sevgilisi ve Oynadığı Diziler


Muhteşem Yüzyıl Kösem Farya Kimdir ? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Yaşı?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Murat dönemi ile Fox ekranlarında yeni sezon için oldukça iddialı bir giriş yaptı. Dizide Faria Bethlen karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Farah Zeynep Abdullah’tır. Farah Zeynep Abdullah 1989 İstanbul doğumludur. 27 yaşındaki güzel oyuncu 160 boyunda ve 56 kg’dır. Babası Irak Türkmenlerinden ve Annesi de Boşnak bir annedir. Öğrenim hayatının bir kısmını İstanbul’da Lise son sınıfı da İngiltere ‘de okumuştur.

Dizi Haber Sitesi  Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Osman Ölecek mi? Tahttan İnecek mi?

muhtesem-yuzyil-farya-nereliMuhteşem Yüzyıl Kösem Farya Bethlen’in (Farah Zeynep Abdullah) Oynadığı Diziler

Farah Zeynep Abdullah aslında Kanal D ekranlarında yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile ünlenmiştir. Daha Sonra Kıvanç Tatlıtuğ ile Kurt Seyit ve Şura dizisinde başrolü paylaşmıştır. Ayrıca Kelebeğin Rüyası, Bir Küçük Eylül Meselesi ve Unutursam Fısılda sinema filmlerinde başrol oynamıştır.Aynı zamanda Sesendirme sanatçısı da olan Farah Zeynep Abdullah Barbie Prenses ve Rockstar çizgi filminin seslendirmesini yapmıştır.

Dizi Haber Sitesi  Muhteşem Yüzyıl Kösem 2 Haziran 29. Bölümde Neler Olacak? Özeti, Fragmanı


muhtesem-yuzyil-farya-boyu-kilosu

 

Muhteşem Yüzyıl Kösem Farya Bethlen’in (Farah Zeynep Abdullah) Sevgilisi?

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin güzel oyuncusu Farah Zeynep Abullah2ın ismi bir kaç ünlü ile anılmıştır ancak son olarak Gökhan Tiryaki ile görüştüğü biliniyor. Gökhan Tiryaki Kurt Seyit ve Şura dizisinde Farah Zeynep Abdullah’ın danışmanlığını yapmıştı. Aşklarını herkesten saklasalar da Bodurm ‘da tatide yakalanan çift oldukça mutlu görünüyorlardı.

Dizi Haber Sitesi  Muhteşem Yüzyıl Kösem Yeni Sezon 4. Murat Dönemi? 4. Murat Kim Olacak?

 

muhtesem-yuzyil-farya-gercek-adi-ne

Muhteşem Yüzyıl Kösem Farya Bethlen’in (Farah Zeynep Abdullah) Fotoğraf Ve VideosuSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın