Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Mustafa Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler? Sevgilisi

0

Muhteşem Yüzyıl Sultan Mustafa Kim? Gerçek Adı?

Fox Tv ekranlarında yayınlanan izleyiciyi ekrana bağlayan tarihin derinliklerinde geçmişi anlatan dizi Muhteşem Yüzyıl tüm hızıyla devam ederken diziye yeni karakterlerde eklenmeye başladı. Zaman ilerledikçe yeni isimlerin rol alacağı dizide aksiyon ve maceralar, entrikalar bitmek bilmiyor.

Dizide Kafes içine kapatılarak deli divane rolünde Sultan Mustafa’yı canlandıracak oyuncu Cüneyt Uzunlar’dır. 1968 İstanbul doğumlu oyuncu MSÜ Devlet  Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Tiyatro ve Sinemanın yanında Pandomim sanatçısı olan Cüneyt Uzunlar çalışmayı çok seviyor.

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Mustafa Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler? Sevgilisi

Muhteşem Yüzyıl Sultan Mustafa (Cüneyt Uzunlar) Fotoğraflar?

Muhteşem Yüzyıl Sultan Mustafa (Cüneyt Uzunlar) Oynadığı Diziler? Sevgilisi

Cüneyt Uzunlar Tiyatrolarda, Sinemalarda ve filmlerde rol aldı. Çeşitli edebiyat dergilerinde yazdığı denemeleri ve dergileri çıktı. Radyo oyunları da yazan oyuncunun yazdığı oyunlar çeşitli radyolarda oynandı. Eski Hastalık ve Veda Makamı filmlerinde oynayarak en iyi erkek oyuncu unvanı aldı. 2005 yılında Katiller Komitası bir hikayesi ile şiir kitapları bulunuyor. Ayrıca oyuncu  Karınca Kapanı, Tatlı Küçük Yalancılar, Uyku, Büyük Firar, 12 Lejyoner, Gülşen Abi, Yaz Evi, Hastahane, C Blok, Suyun Öte Yanı film ve dizilerinde oynamıştır.

Cüneyt Uzunlar özel hayatına olan dikkati nedeniyle sevgilisi hakkında bir bilgi bulunmuyor. Ayrıca boy ve kilo bilgileri de mevcut değil.

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Mustafa Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler? Sevgilisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here