Muhteşem Yüzyıl Meleki Hatun Kimdir? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Yaşı ve Oynadığı Diziler


Muhteşem Yüzyıl Meleki Hatun Kimdir? Gerçek Adı

Fox Tv’nin yeni sezon dizilerinden Muhteşem Yüzyıl Bağdat Fatihi 4. Murat yeni sezonda yeni kanalında izleyicisi ile buluşacak. Dizide Meleki Hatun karakterini Öznur Serçeler canlandıracak. Öznur Serçeler hakkında her şeyi haberimizden okuyabilirsiniz.

muhtesem-yuzyil-meleki-hatun-kim

Muhteşem Yüzyıl Meleki Hatun (Öznur Serçeler) Boyu-Kilosu Yaşı

Öznur Serçeler 2001 yılında mücik eğitimine başladı. Mersin Üniversitesi Konservatuarı’nda eğitimini bitirdikten sonra 2003 yılında Bilkent Üniversitesi M.S.S.F.’yi burslu okudu. 2005 yılında Bülent Evcil 2008 yılında Danimarka’da Andras Adorjan ve Pierre Yves Artaud ile beraber çalıştı. Bir çok konsere katılan ünlü bir çok dizi ve filmde de rol aldı. Boynu Bükükler, Emret Komutanım, Nuri ve Hayat Devam ediyor gibi dizilerde rol aldı.

Dizi Haber Sitesi  Muhteşem Yüzyıl Sezon Finali Tarihi Belli Oldu! Yeni Sezon Hangi İsimle Çıkacak? Ayrıntılar Haberimizde

muhtesem-yuzyil-meleki-hatun

Muhteşem Yüzyıl Meleki Hatun Öznur Serçeler Oynadığı Diziler

Boynu Bükükler, Emret Komutanım, Nuri, Hayat Devam Ediyor ve Muhteşem Yüzyıl Bağdat Fatihi 4. Murat gibi dizilerde oynayan oyuncu aynı zamanda birçok sinema dilminde de rol almıştır. Bu filmlerden birisi de 2015 yılında vizyona giren Deccal filmidir. 

muhtesem-yuzyil-meleki-hatun-gercek-adi-ne

Muhteşem Yüzyıl Bağdat Fatihi 4. Murat Öznur Serçeler Videosu ve Resimleri

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın