Ne Giysem Yakışır Kuralları Neler?Yarışma Formatı nedir?

2

Ne Giysem Yakışır Kuralları Neler?Yarışma Formatı nedir?

Kanal D’de 2011-2014 arasında 4 sezon olarak yayınlanan Bana Her Şey Yakışır, bundan sonra kaldığı yerden yeni kanalında yola devam edecek.

Sunuculuğunu Cengiz Abazoğlu’nun ve Ezgi Avcı nın üstlendiği yarışma, yepyeni bölümleriyle yeni sezonda ‘Ne Giysem Yakışır’ adıyla TV8’de ekrana gelecek.

ne-giysem-yakisir-21-ekim-cuma-haftanin-finalinde-elenen-isim-kim

Ne Giysem Yakışır Kuralları Neler?

Yayında olduğu dönemde format hakkı birçok ülkeye satılan yapımda yarışmacılar büyük ödülü kazanmak amacıyla 3 saat içerisinde kendilerince en güzel kombinleri oluşturup konsepte göre Jüri önünde en şık kadın olmaya çalışıyor. Hafta içi her gün 10 kadın yarışmacı farklı konseptlerde yarışarak büyük finale kalmak için kendilerine verilen bütçeyle en uygun konsepti hazırlayıp podyuma çıkarak ter dökecek. Ardından 2 yarışmacıdan biri eleme potasına gönderilirken, diğeri ise haftanın finalisti olacak ve sonrasnda  hafta sonunda içlerinden bir kişi yarışmaya veda ederek ayrılacak.TEK HEDEF EN ŞIK KADIN OLMAK. Hergün iki kadın yarışacak biri kazanırken diğeri kaybedecek. Haftanın sonunda Cuma günü kazanan 10000 lira alıcak.elenen ise  5 hafta kazananlar listeninin başına adını ekleten iki kişi ise100000 liranın sahibi olacak.

ne-giysem-yakisir-21-ekim-cuma-haftanin-finalinde-elenen-isim-kim7

Ne Giysem Yakışır, yakında TV8’de başladı! Hafta içi hergün 12.30da sizlerle.

Ne Giysem Yakışır Tüm Yarışmacıları ve Özellikleri İçin Tıklayınız

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here