No 309 Özge Onurun Eski Sevgilisi Kim


Sevilerek ve beğenilerek izlenen dizilerden birisi olan No 309 dizisinde diziye katılan Onurun Eski Sevgilisi Özge nin kim olduğu merak konusu oldu. Bütün dizilerde olduğu gibi  No 309 dizisinde de diziye yeni sezonda yeni isimler katıldı.Dizinin yeni sezonunda Onurun yurt dışından gelen eski sevgilisi kızı Duru ile birlikte ülkeye döner.

Tabi kızının olduğundan haberi olmayan Onur bu duruma bir hayli şaşırır. Özge yanında getirdiği kızı  Duru ile birlikte Onur’a her şeyi anlattı.Bu durumda Özge ve Onur Duru yüzünden görüşmek zorunda kalır.

No 309 dizisi  Özge karakterini canlandıran oyuncumuz  Tuğçe Kurşunoğlu kimdir?

26 Aralık 1991 yılında doğan Tuğçe kariyerine modellik yaparak başladı. Best Of Bursa yarışmasına katıldı 2008 yılında. 2011 yılında da Kemer de aynı türdeki yarışmada Türkiye birinciliği almıştır. Tuğçe Kurşunoğlu’nun instagram hesabı da tugcekursnoglu…

Reklamcılık eğitimi alan Tuğçe Kurşunoğlu güzelliği sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarır ve bir çok dizi de rol alır. Muhteşem Yüzyıl, Leyla ve Mecnun, Sevdaluk, Her Şey Yolunda, Ayrılsak da Beraberiz, İşler Güçler ve Yeter dizilerinde rol almıştır. Bu sezonda da No 309 Onurun eski sevgilisi ve kızının annesi Özge’yi canlandıracaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın