No:309 Lale Öğretmenlik Yapabilecek mi? 37. Bölüm Fragmanı?


No:309 37. Bölüm Özeti?

Fox Tv de reytinglerde üst sıralarda yer alan dizisi No:309 da olaylar durulmuyor. Her hafta farklı ve eğlenceli dakikaları izleyici ile paylaşan dizi de Onur ve Lale aşkı evliliğe dönüşmüş. Evlenmeden önce doğan çocukları ile beraber mutlu bir aile tablosu çizmişlerdi.

36. Bölümde Onur’un üzerinde çalıştığı projenin hazırlıkları yapılır. Lale eşine bu konuda yardımcı olur. Pelinsu ve Erol’un bu pek hoşuna gitmeyecektir. Öte yandan Onur ve Lale’nin bebekleri için dadı arayışlarını duyan Erol vePelunsu bir plan yapar ve Betül’ü bir takım değişikliklerle Dadı olarak Onur ve Lale’ye önerir. Betül Onur ve Lale’nin bebeğinin yeni dadısıdır artık.

No:309 Bölüm Özeti Fotoğrafları?

No: 309 Lale Öğretmenlik Yapabilecek mi?

36. Bölümde Onur’un proje tanıtımında beklenmedik bir olay gerçekleşir ve Pelinsu onurdan önce kürsüye çıkar. Pelinsu’nun kürsüye çıkması herkesi şaşırtır. Pelinsu söylemek istediği bir şeyleri olduğunu söyler. Pelinsu bu kadar önemli ne söyleyecektir?

Öte yandan 37. Bölüm fragmanı yayınlanır. Fragmanda beklenmedik bir olay daha gerçekleşir ve Lale’nin öğretmenliği çıkmıştır. Lale bu duruma çok sevinir. Ancak bu olaya sevinmeyen birileri vardır. Onur ve annesi bu olaya sevinmezler. Lale’ye öğretmenlik yapmaması yönünde baskı yaparlar. Lale bu tepkiler üzerine çok üzülecek ve ne yapacağını bilemeyecektir. Bir tarafta okuduğu ve hayal ettiği mesleği diğer tarafta ailesi. Lale hangisini seçecek? Onur Lale’nin öğretmen olmasına izin verecek mi?

No:309 37.Bölüm Fragmanı!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 22 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın