Nolur Ayrılalım Neden Final Yapıyor? Neden Bitti?


Nolur Ayrılalım Neden Final Yapıyor? Neden Bitiyor?

Nolur Ayrılalım Fox ekranlarında başlangıçta iyi bir giriş yapmış olsa da dizinin konusu ve gerçeklikten uzak kalması sebebiyle çok da tuttuğu söylenemez. Özellikle de Ulaş Karakterinin ilişkiye girdiği her kızın kısmetinin açılarak karşısına çıkan ilk erkekle evlenmesi ve bunun zamanın telli babasına benzetilmesi hem evlilik öncesi yasak ilişkilerin normalleşmesi açısından hem de Telli Baba benzetmesiyle toplumsal değerleri dalgaya alması izleyiciler tarafından oldukça tepki çekti. Ne Olur Ayrılalım Jenerik Müziği

Dizi Haber Sitesi  Aşk Yeniden Dizisi Final mi Yapıyor? Neden Final Yapıyor? Ne Zaman Final Yapıyor?

Nolur Ayrılalım Neden Erken Bitti? Neden Erken Final Yaptı?

Dizinin gelen tepkiler üzerine haliyle izlenme oranları da düşünce reytinglerle birlikte reklam gelirleri de düşmeye başladı. Bu da beraberinde finali kaçınılmaz kılıyor. Reytinglerin düşüşü acaba finale mi gidiyor dedikodularını akıllara getirdi. Ancak şuan için resmi bir açıklama olmadığı için kesin bir bilgi veremiyoruz.Ne Olur Ayrılalım llk Bölüm Çalan şarkı

Dizi Haber Sitesi  İstanbullu Gelin Fatih Koyunoğlu Kim? Yaşı? Boyu? Karekteri?

Nolur Ayrılalım Ne Zaman Final Yapacak? Ne Zaman Bitecek? TıklayınızNolur Ayrılalım Ulaş Kimdir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Nolur Ayrılalım Neden Final Yapıyor? Neden Bitti? (13 Yorum)

  1. Gerçekten saçmasınız . Zaten bizde bir ayaklı telli baba icat etmeyi düşünüyorduk. Bir kızın evlilik öncesi sarhoş olup hamile kalması yasak ilişkileri anormalleştirdi (no:309) adam gibi iş yapın ya. Bu arada Fox ta izlediğim tek programıdı.

  2. Diğer diziler çooook ahlaki . Zaten insanlarda hemen bi telli baba buldular. Zaten bi kızın sarhoşken hamile kalıp biriyle evlenmesi çoook ahlaki (no:309) gerçekten saçmasınız.gpx ta izlediğim tek programı!

  3. Evet ama telafi edilemez miydi bu sorun? Ben Azize nin masumiyetini ve ulaş in iyilik sever bir yakışıklı olmasını çok sevmiştim. Ne olur bitmesin?