O Hayat Benim 12 Haziran 98. Bölümde Neler Olacak? Özet Fragman ve İpuçları


O Hayat Benim 12 Haziran 98. Bölümde Neler Olacak? Özet Fragman ve İpuçlarıO Hayat Benim 12 Haziran 98. Bölümde Neler Olacak Özet Fragman ve İpuçları 222

Geçmiş kapıyı çalar… Kapıdaki ziyaretçi, sadece Sultan ve Efsun’un değil, mahalledeki herkesin hayatını etkileyecektir.O Hayat Benim 12 Haziran 98. Bölümde Neler Olacak Özet Fragman ve İpuçları (10)

Yeni Cinayet Büro Amiri Ömer Aziz ise Efsun’un eski dosyalarını karıştırmaya başlamıştır. Üstü örtüldü sanılan bütün suçlar, Ömer tarafından yeniden gün yüzüne çıkarılmak üzeredir. Ömer’in nasıl gözü kara bir polis olduğunu gördükçe, Efsun karşı karşıya olduğu tehlikenin boyutlarını daha iyi anlar.O Hayat Benim 12 Haziran 98. Bölümde Neler Olacak Özet Fragman ve İpuçları

Efsun için Arda’nın aşkından ve karnındaki bebeğinden başka güç alabileceği bir şey kalmamıştır. Efsun ve Bahar çocuk bekliyor olmanın sevincini birlikte yaşamaktadır. Ancak Tayfun’un tepkisi, Bahar’ın mutluluğunu paramparça eder.O Hayat Benim 12 Haziran 98. Bölümde Neler Olacak Özet Fragman ve İpuçları (9)

Ateş babasını cezaevinden çıkartmak için elinden geleni yapar. Fakat çabaları onu altüst edecek bazı gerçeklerle yüzleşmesine yol açacaktır.

O Hayat Benim 12 Haziran 98. Bölüm Fragmanı İzle(Güncellenecektir)

Dizi Haber Sitesi  O Hayat Benim Talihim Yok Bahtım Kara Şarkısı Ve Sözleri 4 Aralık

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 4 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın