O Hayat Benim 25 Eylülde Neler Olacak? Özeti, Fragmanı, İp Uçları


O Hayat Benim 25 Eylülde Neler Olacak? Özeti 

O Hayat Benim Fox Tv ekranlarının en çok sevilen en çok izlenen dizilerinden birisi oldu. Geçtiğimiz sezon Ateş ve Bahar hapse girmiş Efsun da geçirdiği trafik kazası sonrası kendi kızını kaybedince Bahar’ın hapishanede dünyaya getirdiği kızını öldü gösterip annesi ile yaptığı planla Baharîn kızını kendi kızı gibi büyütmüş ve sahiplenmişti. Efsun artık hayal ettiği hayatı yaşıyordu. Yakışıklı kocası Arda ve dünyalar tatlısı kızı Nuran ile zengin bir hayat, mutlu bir yaşantıya sahipti. Ancak Bahar ve Ateş’in cezaları bitmiş ve artık geri dönmüşlerdi.

o-hayat-benim-ates-nehiri-vurdu-mu

O Hayat Benim 25 Eylül İpuçları, Tüyoları

Bahar’ın hapisten çıkacağını duyan Efsun gerçekleri, küçük Nuran’ın annesinin Bahar olduğunun ortaya çıkacağını düşünmesi Efsun’u strese sokar. hergün onun korkusuyla yatar kalkar. Baharda hapis hayatı boyunca kendisine yapılan kötülüklerin intikamını almak için planlar yapar. Bir yandan da Efsun’un kendi kızım dediği, Bahar’a öldü dediği kızı Nuran’ın kendisinin kızı olduğundan şüphelenir.

Dizi Haber Sitesi  O hayat benim Ölünce Sevemesem Seni Şarkısı ve Sözleri

Bakalım bu arada oraya çıkan süpriz bir konuk Efsun’un sırrını bilir ve herkesin içinde gerçekleri söylemeye kalkışır. Bu esna da dizinin bitmesi izleyicinin aklına sorular getirdi. Acaba Bahar 25 Eylülde gerçekleri öğrenecek mi? Bahar Nuran’ın kendisinin kızı olduğunu öğreniyor mu? Bahar gerçekleri öğrenince ne yapacak? Nuran’ın kendi kızı olduğunu öğrenen Bahar ne yapacak?

Ateş de Bahar gibi hapiste iyice bileğlenmiş ve yaşadıklarının sorumlularından intikam almak için gün sayarken hapisten çıkar ve Kenan’ın peşine düşer. Bahar da hapisten çıkmışve önce cezaevi arkadaşı Nehir’i bulmuş sonra onunla birlikte kaybettiği kızının peşine düşmüştür. Hastanede doğum esnasında Zuhal hemşire Efsun’dan aldığı para karşılığında Bahar’ın bebeğini kaçırıp Efsun’a vermiş ve Efsun da herkesten gizli bebeği büyütürken Bahar’a da bebeğin öldü demişlerdi. Daha sonra hastaneden ayrılmış olan Zuhal hemşireyi bulan Bahar kızını sorar.

Dizi Haber Sitesi  O Hayat Benim 15 Mayıs 94. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları

o-hayat-benim-bahar-olecek-mi-oldu-mu-diziden-ayrildi-mi-3

Zuhal hemşire Kızının öldüğünü söylesede çelişkili durumu Bahar’ı şüphelendirmiş ve bebeğini bulmak için peşine düşmüştür. Bodrum da tatil yapan ve orada yaşayan Efsun’un yanına giden Bahar orada yeğeni zannettiği kızıyla tanışır. Zuhal de Bahar’ın korkusuna hem de Efsun’dan para koparmak için Efsun’un yanına gitmiş orada hepsi aynı yerde karşılaşmışlardır. O esnada biten bölüm akıllara birsürü soru işaretleri getirdi.  Bakalım Gözü kararan Ateş  yaşadıklarının intikamını nasıl alacak? Nuran’ın kendisinin kızı olduğunu öğrenecek mi? Bahar ve Ateş kendi kızlarını geri alabilecek mi? Sizce O hayat benim yeni bölümde neler olacak?

O Hayat Benim 25 Eylül Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 14 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın