O Hayat Benim 29 Mayısta 96. Bölümde Neler Olacak?


O Hayat Benim 29 Mayısta Neler Olacak? Efsun Ölecek mi, Kurtulacak Mı?

O Hayat Benim her bölümüyle heyecan içinde izlenirken Affan kendisini terkeden Zeynep’in anneleri Sultan hanımla Ganimet hanımı yanına getirttirmiş ve onlara dayak attırmış. Bunları o halde gören Efsun’da bunun hesabını sormak için Affan’ın yanına gider ancak hem bebeği hem kendisi tehlikededir. Efsun Arda ile beraber Affan’a gitmiş ve yaptıklarının hesabını sormuştur. Affan’ı tehdit eden Efsun kendisine yeni bir düşman edindiğinin farkında değildir. Affan erkekliğine dokunduğunu söyleyerek adamlarına Efsun’un ölüm emrini verir. Efsun vurulmuştur. Efsun ölmeyecek ama bebeğini kaybedecek gibi görünüyor.

Dizi Haber Sitesi  O Hayat Benim Zuhal Kimdir? Gerçek Adı Ve Oynadığı Diziler

o-hayat-benim-ates-nehiri-vurdu-mu 

O Hayat Benim Tayfun Kim? Ateş Babası ile ilgili ne öğrenecek?

Ateş Kendisini ceza evinde sürekli takip eden adamı yakalar ve bunun nedenini sorgular. Tayfun karakterindeki adam acaba babası ile ilgili neler anlatacak.O Hayat Benim 29 Mayısta Neler Olacak? Hülya delirdi mi?

Mehmet Emir’den ayrılan fulya Hülya ile son br kez görüşmek istemiş ve kahvesine ilaç atarak Hülya’yı zehirlemiştir. Hülya bir süre yoğun bakımda kaldıktan sonra kendisine gelmiştir ancak Hülya hem hafızasını hem de aklını kaybetmiştir. Zaten daha önce de pek akıllı sayılmayan Hülya kendisinin isminin Papatya olduğunu zanneder. Hülya delirmiştir artık bakalım yeni bölümde Hülya nın hafızası yerine gelecek mi?

Dizi Haber Sitesi  O Hayat Benim 111. bölümde çalan şarkı ve sözleri-Hakan Altun_Aşk Lütfen Gel

o-hayat-benim-30-ekimde-calan-sarki-kimin

O Hayat Benim 96. Bölüm Fragmanı Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın