O Hayat Benim Bahar Ateş’ten Boşanacak Mı? Ömer’le Gidecek Mi?


O Hayat Benim Bahar Ateş’den Boşanacak Mı?

O Hayat Benim Pazar akşamları tüm heyecanı ile devam ederken yeni sezon başladığından beri Bahar ile Ateş arasında buzlar bir türlü erimiyor. Ateş yaşadıklarının intikamını almak için yemin etmiş ve bu uğurda Bahar’dan bile vazgeçmiştir. o-hayat-benim-bahar-atesten-bosanacak-mi

O Hayat Benim Bahar Kimi Seçecek?

Bahar’ı cezaevinde iken terkeden ve cezaevinden çıktıktan sonra da yüzüne bile bakmayan Ateş daha sonra Bahar ile Ömer Komiser arasında yakınlaşma başlayınca hatasını anlamış ancak artık çok geç kalmıştır.

Dizi Haber Sitesi  O Hayat Benim 3 Nisan 88. Bölümde neler olacak? Arzu Ateş'i Mi Vurdu ?

o-hayat-benim-bahar-kimi-sececek

O Hayat Benim Bahar Ömer ile Gidecek Mi?

Ömer Komiser’in Bahar için yaptıkları, Ateş’in de Bahar’a çektirdiği acılar O’nu Ömer’e yakınlaştırmış ve ve artık Bahar kendisini Ömer’in yanında daha huzurlu ve daha mutlu hissetmeye başlamıştır. Ömer Bahar’a Ömer’den boşanıp kendisi ile Samsun’a gelmesini söyler.

o-hayat-benim-bahar-omer-ile-gidecek-mi

Bahar kızından habersizdir aslında gitmeye karar verir ancak Volkan kendisini kaybetmiş ve Efsun’un Nuran’ı kaçırdığını ve Nuran’ın aslında Bahar’ın kızı olduğunu anlatmıştır. Bunu duyan Hülya bu durumu herkese söyler ve Bahar’da bunu öğrenir. Nuran Bahar ile Ateş’in kızıdır ve Bahar bunu bile bile Ateş’ten ayrılıp Ömer ile gitmeyecektir.

Dizi Haber Sitesi  O Hayat Benim 87. Bölümde Çalan Şarkı Ve Sözleri-Rafet El Roman, Ayrılık

o-hayat-benim-bahar-atesi-mi-yoksa-omeri-mi-sececek

Sizce Bahar Ateş’ten ayrılır mı? Ömer ile evlenir mi? Ömer ile Samsun’a gider mi? Sizce Neler olacak bizimle düşüncelerinizi yorumlarınızla paylaşırsanız seviniriz.

o-hayat-benim-bahar-omer-ile-evlenecek-mi

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın