O Hayat Benim Bahar Diziden Neden Ayrıldı? Diziden Neden Çıktı?


O Hayat Benim Bahar Diziden Neden Ayrıldı? 12 Mart

O Hayat Benim Dizisinde Şok ayrılıklar yaşanmya devam ediyor. Dizinin sezon finalinde yaşanan heyecan dolu dakikalar izleyicide diziden kimlerin ayrılacağı konusunu akıllara getirdi. Özellikle de uzun süredir dedikodusu yapılan Bahar karakterine can veren Ezgi Asaroğlu’nun ayrılacağı kesinleşti gibi.

Dizi Haber Sitesi  O Hayat Benim Ceylan Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler ve Sevgilisi

Bahar beyninde çıkan ur için ameliyat olmaya karar verir. Ancak son evresine gelen hastalık doktorlarında beklediğinden büyüktür. Zor bir ameliyata giren Bahar doktorların tüm müdahelelerine rağmen ameliyattan çıkamaz ve kalbi durur.

O Hayat Benim Bahar Diziden Neden Çıktı?

Ezgi Asaroğlu karakterini canlandıran Bahar’ın dizi çekimlerinde son zamanlarda yapımcılarla anlaşamadığı konuşuluyordu. Ancak dedikodudan ibaret olduğu düşünülen bu konu sezon finalinde Bahar’ın senaryo gereği ameliyatta ölerek diziden ayrılacağı ve  dizi çekimlerine artık katılmayacağı ve diziden ayrıldığı düşünülüyor.

Dizi Haber Sitesi  O Hayat Benim 15 Mayıs 94. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları

O Hayat Benim 12 Mart Ateş Ölecek Mi? Öldü Mü? Diziden Ayrıldı Mı? TıklayınızSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

O Hayat Benim Bahar Diziden Neden Ayrıldı? Diziden Neden Çıktı? (2 Yorum)

  1. Bahar lütfen gitme ayrılma dizi seninle Ateş le Arda Efsun ve kayniş le huzur buluyor.Ayrilirsan dizinin tadi anlamı kalmaz Ateşe yakışan sen Efsun a yakışan Arda