O Hayat Benim Orkun Kimdir? Gerçek Adı? Hangi Dizilerde Oynadı

0

Fox ekranlarının sevilen dizisi O Hayat Benim Pazar akşamları sevilerek izlenmeye devam ediyor. Fox’un bu uzun soluklu dizisinde sık sık oyuncular da değişiyor.

Diziye 12 Mart Pazar akşamı dahil olan yen oyuncumuz da Orkun. Orkun modacı olup Efsun ve Zeynep ile birlikte çalışmaya başladı. Efsun’a yeniden eski günlerine dönme ümidi olan Orkun’un davranışları da Arda’nın hiç hoşuna gitmez.O Hayat Benim Orkun Kimdir? Gerçek Adı? Hangi Dizilerde Oynadı

O Hayat Benim Orkun Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Dizide Orkun karakterine can veren oyuncumuzun gerçek ismi Yusuf Akgün’dür. Yusuf Aygün 1984 İstanbul doğumludur. Yakışıklı oyuncu Bilge Kağan Lisesinde okurken Shakespeare ‘in Bir Yaz Gecesi Rüyasi’nda Lysander rolüyle oynadı ancak provalardan kovulmuştu.

Daha sonra Yedi Tepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesin burslu kazanmış ve oradan mezun olmuştur. 2004 yılında Ferhan Şensoy’a asistan olan yakışıklı oyuncu artık oyunculuk hayatına atılmaya başladı.

O Hayat Benim Orkun (Yusuf Akgün) Hangi Dizilerde Oynadı

Yusuf Aygün özellikle de Çağatay Ulusoy ile birlike rol aldığı Adını Feriha Koydum dizisi ile ünlendi. Daha sonra da Emir’in yolu, Beni Böyle Sev, Hepsi Bir, Su ve Ateş , son olarak da Hayat Mucizelere Gebe dizilerinde rol almıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=VmMkQOdaQ1w

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here