O Ses Türkiye Jürisinde Şok Ayrılık. Ebru Gündeş O Ses Türkiye Jürisinden Neden Ayrılıyor?


O Ses Türkiye Jürisinde Şok Ayrılık. Ebru Gündeş O Ses Türkiye Jürisinden Neden Ayrılıyor?

TV8 ekranlarının büyük ilgiyle takip edilen ses yarışmalarından biri olan O Ses Türkiye’nin jürisinde beklenmeyen bir ayrılık yaşandı.

Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu üstlendiği ,3 sezon boyunca jüri koltuğunda oturan Ebru Gündeş ayrılma kararı aldı.Kısa bir süre sonra 6. sezonunu açacak olan yarışmanın jüri üyelerinden Ebru Gündeş ayrılma kararını sosyal medya aracılığıyla paylaştı.

Dizi Haber Sitesi  O ses Türkiye 2017 Şampiyonu Hadise ve Yarışmacısı Dodan Oldu

o-ses-turkiye-azerbaycanli-zulfu-hangi-juriyi-secti

O Ses Türkiye yeni sezon Jüri Üyeleri

Başarılı şarkıcı Ebru Gündeş in yerine kimin geleceği ise büyük merak konusu. Hadise , Murat Boz ve  Gökhan – Hakan jüri koltuklarında yerlerini koruyacağı düşünülüyor.Gelecek yeni ismi merakla bekliyorlar.

O Ses Türkiye yeni sezonuyla yakında TV8’de.O Ses Türkiye Jürisinde Şok Ayrılık. Ebru Gündeş O Ses Türkiye Jürisinden Neden Ayrılıyor4

Dizi Haber Sitesi  O Ses Türkiye nin Yeni Jürisi Kim?

O Ses Türkiye 2016-2017 Ne Zaman Başlayacak?

TV8 ekranlarının büyük ilgiyle takip edilen ses yarışmalarından biri olan ekranların sevilen programı O ses Türkiye ‘nin ne zaman başlayacağı merak edliyor. Fakat şu ana kadar halen resmi bir açıklama olmamakla birlikte ayrıntılar buradan paylaşılacaktır.bizi takipte te kalın.O Ses Türkiye Jürisinde Şok Ayrılık. Ebru Gündeş O Ses Türkiye Jürisinden Neden Ayrılıyor5

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 5 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın