Ölene Kadar Beril Kim? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Yaşı, Sevgilisi ve Oynadığı Diziler


Ölene Kadar Beril Kim?

Atv ekranlarında 2017 yılının en iddialı dizilerinden birisi olan Ölene Ölene Kadar dizisinin konusu kadar oyuncuları da oldukça ilgi çekiyor. Dizide Engin Akyürek tarafından canlandırılan Dağhan karakterinin ilk aşkı, zengin bir iş adamı olan Sezai Bey’in tek varisi, 32 yaşındaki Beril, deli gibi sevdiği Dağhan’dan bir çocuk beklerken babasının kendisini vermediği Dağhan tarafından öldürüldüğünü öğrenince büyük bir yıkım yaşar.Daha sonra bu yıkımı atlatamayınca küçüklükten beri tanıdığı Ender ile evlenecektir. Babasını öldürmek suçından müebbet hapis yiyen Dağhan’ın masum olduğu anlaşılınca Beril hayatının pişmanlığını yaşayacak ve ilk aşkı hayatının erkeği ile, evliliği arasında kalacaktır. Bakalım Beril ile Dağhan arasında neler yaşanacak.

Dizi Haber Sitesi  9 Eylül Ben Bilmem Eşim Bilir Kim Elendi? Hangi Çift Gitti?

Ölene Kadar Beril Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Yaşı

Dizinin güzel oyuncusu Beril karakterinin gerçek ismi Gülcan Aslan’dır. Gülcan Aslan 175 cm boyunda ve 56 kg olup 1986 yılında Sakarya’da dünyaya gelmiştir. 31 yaşındaki güzel oyuncu tiyatro eğitimi almış olup bir çok dizi tiyatro ve sinema filmin rol almıştır.

Dizi Haber Sitesi  İki Yalancı Dizisi Neden Final Yapıyor?Ölene Kadar Beril’in (Gülcan Aslan) Fotoğrafları

Ölene Kadar Beril’in (Gülcan Aslan) Oynadığı Diziler

Asıl ününü 2012 yılında Bi Çocuk Sevdim dizisindeki Mine karakteri ile kazanan güzel oyuncu daha önce de  2007 Sardunya Sokak dizisi, 2008 Sınıf dizisi, 2008 Hepiniz birimiz için dizisi, 2008 Gurbet Kuşları dizisi, 2009 Kafkas dizisi, 2010 Kahramanlar dizisi, 2011 Her şeye Rağmen dizilerinde oynarken son olarak da Arka sokaklar ve Günahkar dizilerinde rol almıştır.
 

Ölene Kadar Beril’in (Gülcan Aslan) Sevgilisi 

Gülcan Aslan Arka dizinin en güzel karakterlerinden birisi olunca özel hayatı da merak konusu oldu. Güzel oyuncu Arka Sokaklar dizisinde oynarken tanıştığı Alp Korkmaz ile aşk yaşamaya başlamıştır. Uzun süredir birlikte olduklarını açıklayan çiftimizin hayırlı haberlerini duymayı umut ederken aşk hayatında mutluluklar iş hayatında da başarılar diliyoruz.

Dizi Haber Sitesi  Tatlı İntikam 7 Mayıs 7. Bölümde Çalan şarkı ve sözleri-Teoman & İrem Candar - Bana Öyle Bakma

Ölene Kadar Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri İçin Tıklayınız

Ölene Kadar Beril’in (Gülcan Aslan) VidiosuSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 8 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın