Ölene Kadar Dağhan’ın Çocuğu Nerede? Ender Çocuğu Nereye Sakladı

0

Ölene Kadar Dağhan’ın Çocuğu Nerede?

Ölene Kadar Dizisi Atv ekranlarında heyecanla izlenmeye devam ediyor. Başrollerinde Engin Akyürek, Fahriye Evcen ve Sarp Levendoğlu’nun rol aldığı dizide Dağhan Ender’i tam öldürüp intikam alacakken Ender Dağhan’a çocuğunun hayatta olduğunu söyler.

Dağhan evlenmeden önce Beril ile birlikte olmuş Beril hamile kalınca da hemen evlenmek istemişlerdi. Ancak Beril’in babası bu evliliğe karşı çıkınca Ender fırsatı değerlendirmiş ve Beril’in babasını öldürüp suçu Dağhan’a yıkmıştı. Dağhan içerde iken doğum yapan Beril de çocuğunu Ender’in kaçırıp sakladığından habersizdir.Ölene Kadar Dağhan'ın Çocuğu Nerede? Ender Çocuğu Nereye Sakladı

Ölene Kadar Ender Çocuğu Nereye Sakladı

Ender Dağhan’ı hapse attırdıktan sonra Beril ile evlenmiş, Beril’i doğum yaptığı zaman çocuğun öldü diyerek kandırmış ve daha sonra Beril ve Dağhan’ın çocuklarını saklamıştır.

11 yıldır saklı tuttuğu çocuğu Dağhan kendisini öldürmek üzereyken koz olarak kullanmış ölürse çocuğunu bir daha göremeyeceğini söylemiştir. Dağhan bunun üzerine Ender’i bırakmıştır. Bakalım Dağhan çocuğuna ne zaman kavuşacak? Çocuğunu nasıl bulacak?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here