Ömer’in Giydiği Haki Yeşili Gömlek Markası Ne? Kaç Lira?


Ömer’in Giydiği Haki Yeşili Gömlek Markası Ne, 28 Ekim

Özellikle de kızların oldukça ilgisini çeken ve Defne’yi kıskandıran Ömer’in haki yeşili gömleğini görmek için Defne çok çabalamış ancak bir türlü görememiştir. Tüm şirketin ilgisini çeken bu gömleği sizler için araştırdık.kiralik-ask-omerin-haki-yesili-gomlek-nereden-alinir

 

Kiralık Aşk 28 Ekim akşamı Ömer’in giydiği haki yeşili gömlek herkes tarafından merak konusu oldu. Gömleğin sponsorunun kim olduğu, markasının ne olduğu, kaç lira olduğu ve nereden alınabileceği herkeste bir merak uyandırdı. Özellikle de genç kızların oldukça ilgisini çeken Haki Yeşili gömleğin markası Abdullah Kığılı’dır.

Dizi Haber Sitesi  Poyraz Karayel 27 Nisan 55. Bölümde Neler Olacak? Poyraz Sadrettin'e ne yapacak?

kiralik-ask-omerin-haki-yesili-gomlegin-markasi-ne

 

Ömer’in Giydiği Haki Yeşili Gömlek Kaç Lira?

Aslında Abdullah Kığılı herkesçe bilinen bir marka ancak bilindiği gibi Abdullah Kığılı Kiralık Aşk dizisinde Ömer’in giydiği kıyafetlerin sponsoru ve bazen diziye özel tasarladığı kıyafetler mağazalarında bulunmuyor ancak dizide reklamı yapıldıktan sonra mağazalarında bulunabilir.

Dizi Haber Sitesi  Tatlı İntikam 18 Haziran 13. Bölümde Neler Olacak? Özeti, Fragmanı

kiralik-ask-omerin-haki-yesili-gomlek-markasi-ne

Gömleğin fiyatı ile ilgili henüz net bir bilgimiz olmadığı için sizlerle paylaşamıyoruz. Ancak kalitesine, kalıbına ve duruşuna bakılınca oldukça pahalı bir gömlek gibi görünüyor. Anlaşılan bu sene haki yeşili gömlek moda olacak gibi.

Kiralık Aşk Ömer Defne’nin Kurallarını Kabul Edecek Mi? Ömer İle Defne Barıştılar Mı? Tıklayınız

kiralik-ask-omer-ile-defne-28-ekim

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın