Paramparça 13 Haziran 70. Bölümde Neler Olacak? Fragman-Özet ve İpuçları


Paramparça  13 Haziran 70. Bölümde Neler Olacak? Fragman-Özet ve İpuçları Paramparça 13 Haziran 70. Bölümde Neler Olacak Fragman-Özet ve İpuçları

Ayşe’nin beraber olduğu kişinin Cihan olduğunu öğrenen ve öfkeden gözü dönen Harun soluğu çiftin tatil yaptığı otelde alır. Ayşe’nin bunca zamandır ‘Ağabeyim’ diye bahsettiği kişinin Harun olduğunu öğrenmek Cihan için büyük bir şoktur. Cihan her şeyin bir tuzak, Ayşe’nin de bu tuzağın bir parçası olduğuna inanır.

Harun ve Maide için de durum farklı değildir. Onlar da Cihan’ın Ayşe ile, Harun’dan intikam almak için planlı bir şekilde birlikte olduğunu düşünür. Her ikisi de Ayşe’ye, Cihan’ı hayatından çıkarmasını söyler. Ayşe tam anlamıyla iki ateş arasında kalır.

Annesinin rahatsızlığını öğrenen Dilara apar topar Amerika’ya gider. Dilara’nın evde olmadığını öğrenen Harun, oğlu Demir Alaz’ın yalıda kalmasına müsaade etmez. Tek çözüm yolu bulur, o da bebeği kaçırmak! Cihan ise artık ne ile nasıl başa çıkacağını şaşırmıştır. Ozan’ı akıl hastanesinde bulan Cihan yıkılır.

 

Paramparça  13 Haziran 70. Bölüm  Fragmanı(Güncellenecektir)

Dizi Haber Sitesi  Seviyor Sevmiyor İrem Öldü mü? Diziden Ayrılacak mı?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 6 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın