Paramparça 23 Mayıs 67. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları?


Paramparça  23 Mayıs 67. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları?Paramparça 23 Mayıs 67. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (9)


Tanık Ozan’ şoku

Mahkemesi görülen Dilara’nın davasına şahit olarak Ozan’ın adının okunması mahkeme salonunda soğuk duş etkisi yaratır. Dilara tutuklanarak cezaevine götürülür. Cansu perişanken, Hazal yine kendi çıkarlarının peşindedir.Paramparça 23 Mayıs 67. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (2)

HARUN DEVREYE GİRİYORParamparça 23 Mayıs 67. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (9)Harun, Candan’ı bulur ve Dilara ile ilgili kaydı kendisine vermesi ve şikayetinden vazgeçmesi için tehdit eder. Candan bunu da kullanır ve Ozan’a Harun tarafından tehdit edildiğini söyler. Ozan bu kez Candan’ın yanından hiç ayrılmayacaktır…

BÜYÜK YÜZLEŞMEParamparça 23 Mayıs 67. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (11)

Aynı günlerde Ayşe, işe ihtiyacı olduğunu söyleyen hastası Hatice’yi, Maide Hanım ile tanıştırmak için eve götürür. Oysa ikilinin tanışıklıkları çok eski yıllara dayanmaktadır ve  Ayşe bu durumdan asla haberdar olmamalıdır.

YALIDA TATSIZ TESADÜFParamparça 23 Mayıs 67. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (10)

Öte yandan, Demir Alaz’ın kendi oğlu olduğunu ve çok büyük bir hata yaptığını anlayan Harun, Dilara’dan özür dilemek ister ancak Dilara affetmez. Çaresiz kalan Harun, oğlunu görmek için gizlice yalıya gider. Tam o sırada Cihan da Cansu ile birlikte Demir Alaz’ı almaya gelmiştir..

Paramparça  23 Mayıs 67. Bölüm Fragmanı(Güncellenecektir)*

 Dizi Haber Sitesi  Beni Affet Cüneyt Melis İlişkisi mi Başlıyor? 1 Şubat 1110. Bölüm Tüyoları!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın