Savaşçı Kaan Yüzbaşı Diziden Ayrılıyor mu 9.Bölüm Fragmanı


Savaşçı dizisinin son 9.bölüm fragmanında Kaan Yüzbaşının fragmanın son sahnesinde artık ben yokum demesi diziyi severek izleyenlerin kafasını karıştırdı ve diziden ayrılıyor mu sorularını akıllara getirdi.Dizide rol gereği örgüte destek veren birinin kızı ile arkadaşlığı olan Kaan Yüzbaşı olarak bilinen karakterin kızın babasının örgüt ile görüştüğü ortaya çıkınca Kaan Yüzbaşı bakalım ne yapacak.

Dizi Haber Sitesi  Savaşçı dizisi İlyas Astsubay KimÇAkalın Aslandan avını çaldığını söyleyen Bozok yüzbaşı karakol önündeki baskında Ayhan üsteğmen karnından vurulur.Ayhan Üsteğmen ölecek mi soruları akıllara gelirken Aslı babasının arkadaşının teroristler ile işbirliği içinde olduğunu öğrenmesi de fragmandan anladığımız.
Savaşçı 9.Bölüm Fragmanı İzleDizi Haber Sitesi  Savaşçı Dizisi Nerede Çekiliyor? Konusu? Fragmanı

Savaşçı dizisinde 9.bölümde otogar baskınından tutunda askerlerin hafta sonu izninde bombalı saldırıda dahil bir çok eylemi yapan ve bütün ülkelerde aranan devlet düşmanı ile istemeden de olsa tanışması 9. bölümde gerçekleşiyor.

Öte taraftan Yüzbaşı Bozok un arkadaşları ise onu terorist bir kıza aşık olmakla suçlar ve çay içerken bile aldığı bilgileri örgüte verdiğini ima ederek onunla tartışırlar.

Dizi Haber Sitesi  Savaşçı Dizisi Rojda (Elmas) Kim Gerçek Adı Oynadığı Diziler

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Savaşçı Kaan Yüzbaşı Diziden Ayrılıyor mu 9.Bölüm Fragmanı (2 Yorum)