Sensiz Olmaz 17 Mayıs ta 32.Bölüm de Neler Olacak? Rudra Annesini Affedebilecek mi?


Rudra Annesini Affedebilecek mi?

Rudra eve gelen annesini eve kabul edecek mi? Paro, Dilsher’in isteği üzerine Mala’yı konağa getirir.Fakat Rudra annesini evden kovar ve ne kadar  kötü gün geçirdiğini annesine haykırır.Kız kardeşinin eve gelmesini istemeyen  Mohini eski defterleri yeniden açınca şaşırtıcı gerçekler ortaya çıkar.

Sensiz-Olmaz-31.-bölüm-fotoğrafları

Sensiz Olmaz da 17 Mayıs ta Neler Olacak?

Rudra, Mala’ya annesiz büyümüş olmanın zorluklarını anlatır ve onu hiçbir zaman affetmeyeceğini söyler. Paro, Mala’yı konağa getirince eski kocası  Dilsher ilk defa Rudra’ya karşı gelir ve eski karısının konakta kalmasına müsaade eder. Mohini evdeki güç dengelerini kendi lehine çevirmek için Sumer’i konağa geri getirdiğinde Danver bu duruma tepki gösterir ve onu kovar. Diğer yandan Mohini, 28 yıl önce Mala yüzünden yaşadıklarını anlatınca, onun Dilsher ve Rudra’ya olan nefretinin arkasındaki gerçek sebep ortaya çıkar.

Sensiz-Olmaz-31.-Bölüm

Sensiz Olmaz 32.Bölüm Özeti  

Annesine tüm nefretini döken Rudra Paro’nun ve babasının onu sakinleştirmesinden sonra  annesinin evde kalmasına izin verir.Bunu gören  Mohini  tüm gerçekleri açıklar oda nefretini ortaya döker.Bu arada Rudra ve Paro arasındaki buzlar iyice erimeye başlar.Paro bu zor günlerde kocasını yalnız bırakmaz ve onun yanında durur.Rudra ilk fırsatta aldığı gerdanlığı Paro’ya verip evlenme teklifi etmeyi istemektedir.

Sensiz Olmaz

Dizi Haber Sitesi  İlker Ayrık’la Var Mısınız Yok Musunuz Hamdi Bey'in En Yüksek Teklifi Kaç TL? Büyük Teklif Kaç TL?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın