Sensiz Olmaz 25 Mayıs Çarşamba Sensiz Olmaz 38.Bölüm Özeti Fragmanı Rudra Tehlikede!!


Sensiz Olmaz 25 Mayıs Çarşamba

sensiz olmaz kapak

Kanal 7 de yayımlanan ve kısa zaman da hayranları oluşan hint dizisi Sensiz Olmaz da karısı ve ailesinin doğum günü süprizine  çok sevinen Rudra karısı alıp Jaypur’a gitmek için karısıyla beraber  yola çıkar.Rudra artık annesini affetmeye başlamıştır ve 20 yıl sonra ilk kez anne demiştir.Rudra ve Paro’nun hayatları tam yoluna girmişken gizli bir düşman ortaya çıkmıştır.Paro’nun ilk kocasının kardeşi,abisini ödüren Rudra dan ve ailesinden intikam almak istemektedir ve yollarını kesip onları öldürmek ister.Ancak Rudra bu kişinin yüzünü görememiştir.

Dizi Haber Sitesi  Bin Damla Gözyaşı Dizisi Konusu Dizide Kimler Oynuyor

 

Sunehri ile yakınlık kurduktan sonra yüzbaşı kılığına girip eve yerleşen gizli düşman eline geçirdiği ilk fırsatta Rudra ve Paro’yu öldürüp abisinin intikamını almak isteyecektir.

parooooo

Sensiz Olmaz 38.Bölüm Özeti Fragmanı

sensiz olmaz 37  11Mohini ise Rudra ve Paroyla uğraşmaktan sıkılıp bu kez gelinini Mayitri ile oğlu Samratı ayırmaya karar verir.Kötü kaynana bu amacını gizli oyunlarla gerçekleştirme çabasındadır.

Sunehri ile yakınlık kurduktan sonra yüzbaşı kılığına girip eve yerleşen gizli düşman eline geçirdiği ilk fırsatta Rudra ve Paro’yu öldürüp abisinin intikamını almak isteyecektir.

Dizi Haber Sitesi  Kim Milyoner Olmak İster Zeynep Aydın Kim

Rudra Tehlikede!!

Rudra ve Paro’nun hayatları tam yoluna girmişken gizli bir düşman ortaya çıkmıştır.Paro’nun ilk kocasının kardeşi,abisini ödüren Rudra dan ve ailesinden intikam almak istemektedir ve yollarını kesip onları öldürmek ister.Ancak Rudra bu kişinin yüzünü görememiştir.Sunehri ile yakınlık kurduktan sonra yüzbaşı kılığına girip eve yerleşen gizli düşman eline geçirdiği ilk fırsatta Rudra ve Paro’yu öldürüp abisinin intikamını almak isteyecektir.

rudraaaaaa

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın