Sensiz Olmaz 28 Bölüm Özeti 17 Ekim 2017

14
10
Sensiz Olmaz 28 Bölüm

[gritext]Sensiz Olmaz 28 Bölüm Özeti 17 Ekim 2017[/gritext]; Rudra Laila’nın bavulunu alır salona götürür ve atar, Aman’a onu götürmesini söyler. Laila içinden onu şimdi evden yollayabileceklerini ama çok yakında geri döneceğini söyler. Laila, havalimanını yoluna düşüyor. Laila kalbinde Paro ve Mohini için çok fazla nefretle duyuyor ve bundan sonra ölüm oyunu oynayacağını söylüyor. O gece, Rudra Paro’ya Laila’yı evden göndermesine neden karşı çıkmadığını sorar. Doktorun durumunun iyi olduğunu söylemesinden sonra Laila’yı durdurmak için hiçbir sebebinin olmadığını ve Laila’nın sonsuza dek kalmasını hiç istemediğini söyler. Uyumaya hazırlanırken odada garip sesler duyuyorlar ve Paro korkuyor. Aniden paro fareyi görür ve Rudraya gülerek tepki vermeye başlar. Bu arada, Aman Laila’yı güvenli eve götürür ve her zaman bu evde kalmasını ister. Ertesi sabah, Rudra Aman’ı arar ve kendisine bir akşam yemeği alacağını söyler.

Sensiz Olmaz 28 Bölüm Özeti 17 Ekim 2017
Sensiz Olmaz 28 Bölüm Özeti

Rudra, Paro’nun bir dupatta katlanmasına yardımcı olur ve ikisi de kayar ve yere düşer. Rudra gülmeye başlar ve ona herkesin şaşırdığını görür. Rudra ayrıldıktan sonra, Dilsher, Paro’ya oğlunun on beş yıl içinde ilk kez güldüğünü ve bunun için ona teşekkür ettiğini söyler. Öte yandan Samrat çok heyecanlı ve Maitalee’ye yeni işinin eserini beğenen alıcıyla iyi geçtiğini söyler. Bu arada, Laila havalimanına dönmek için planını ortaya koymaya başlar.Rudra ve Paro piyasada Laila’nın kaçırıldığını bilmiyorlar. Öte yandan Dilsher, Mohini’ye, yeni iş için Samrat’a para vermesinin ardındaki nedeni anlamaya çalışıyor. Bu arada piyasada, Aman’ın Laila’nın kayıp olduğunu bildirmek için Rudra ve Paro, buzulun keyfini çıkarıyor.

Sensiz Olmaz 28 Bölüm Özeti 17 Ekim 2017
Sensiz Olmaz 28 Bölüm

Laila’ya Tejawat tarafından bir görev verilir. Laila ona güldü ve ona parıltısı sordu. Paro, kızarık pudrayı gözlerine koyduktan sonra koştu. Bunu duyan Tejawat kızdı ve Laila’yı sözlerini kontrol altında tutmaya ikna etti. Öte yandan, Rudra evine varır ve ona söyleyerek dışarı çıktığı için Paro’ya bağırır. Bu arada Laila Tejawat’ın mesajını Rudra’ya vermeyi kabul eder.

Sensiz Olmaz 28 Bölüm Özeti 17 Ekim 2017
Sensiz Olmaz 28 Bölüm Özeti

Tejawat, Laila’yı Thakurian’ı hapsettiği yere götürür ve Rudra’nın Thakurian’ın oğlu olduğunu söyler. Öte yandan, Paro Rudra’ya neden bu kadar acı çekmesini istediğini soruyor. Paro, hazır olmadığı sürece kendisiyle hiçbir şey paylaşmamasını söyler ancak Rudra, Thakurian Maasa’nın aslında annesi olduğunu ortaya koyarak onu şok eder. Bu arada, Tejawat, annesi karşılığında Laila’nın Rudra ile anlaşma yapmak için dolduruşa getirir.Rudra, Paro’nun kendisine güvenmesini ve Laila’nın ikisinin arasına girmemesini ister. Paro ise Rudra’ya her zaman güvendiğini söyler. Rudra, eskiden gelip oraya uzandığını onun da gelip kendisine şarkı söylediğini şimdi son kez bir daha şarkı söylemesini ister.

 

[kirmizitext]SENSİZ OLMAZ 27 BÖLÜM OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ[/kirmizitext]

14 YORUMLAR

 1. Zaram ve butun kardeşlerım gununuz aydın neşenız bol olsun.Ben çok ıyıyım.Sızler nasılsınız?Ekrem ve Engın bey sızlere de hayırlı sabahlar dılıyorum.

 2. Cümleten Günaydın hayırlı sabahlar
  ARKADAŞLARIM ve kardeşlerim nasılsınız? Gününüz güzel geçsin :))
  Elam kankam benim geldim burdayım hamdolsun iyiyim sen nasılsın Aşkım iyimisin sana sımsıkı sarılyorum ve öpüyorum
  ZAEL SENİ ÇOK SEVİYORUM :))))
  Asim biriciğim nerdesin seni merak ediyor ve özlüyorum :)))
  Nurdanım Defnem Serpilim Begümcüm Sedefim sizler nasılsınız iysinizdir inşallah

 3. ????ZARAMMM ????
  ???????????? KANKAM BENİM BİRTANEM AŞKIM NERDESİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR SENİ ÇOK MERAK EDİYORUM KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ❤️❤️❤️ELZA ❤️❤️❤️ SENİ ÇOK SEVİYORUM

 4. NURDANIM BALIM HEP İYİ OLSUNLAR BÜTÜN GÜZELLİKLER AİLENİN ÜZERİNDE OLSUN GÜZEL YANAKLARINDAN BENİM YERİME ÖP İYİ GECELER TATLI RÜYALAR CANIM

 5. NURDANIM BALIM HAMD OLSUN BEN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OL CANIM
  PRENSESİM PRENSİM NASIL İYİMİ İNŞALLAH İYİDİR
  SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 6. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ DEFNEM RUHUMUN İKİZİ NADİDE GÜLÜM AHİRRETLİGİM AFRODİDİT BENİM ❤️❤️❤️

  CANLARIM BİRTANELERİM NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ZARAMMM KANKAM BİRTANEM AŞKIM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️ELZA ❤️❤️❤️ SENİ ÇOK SEVİYORUM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  NURDANIM BALIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️
  SERPİLOŞUM GÜLÜM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  ŞİRİNİM CANIM İÇİ NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  BEGÜMÜM ABLASININ GÜZELİ NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ???SEDOŞUM ??? MELEGİM ??? AYSELİM ???
  NERDESİNİZ KIZLAR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  DEFNEMMM RUHUMUN İKİSİ KELEBEĞİM AHİRETLİGİM SANA KATILIYORUM KALMADI CANIM
  ????
  SENİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
  ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
  SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM
  MOREL KAYNAĞIM
  ❤️❤️❤️ELAM ❤️❤️❤️DEFNEM ❤️❤️❤️

 7. Son anda buldum burayıı biraz karışık olmuş özett ama olsun rezil ettiler diziyi yaa

Comments are closed.