Sensiz Olmaz 29 Bölüm Özeti 18 Ekim 2017

12
8
Sensiz Olmaz 29 Bölüm

Sensiz Olmaz 29 Bölüm Özeti

[gritext]Sensiz Olmaz 29 Bölüm Özeti[/gritext]; Tejawat, Laila’yı Thakurian’ı hapsettiği yere götürür ve ayaklarından zincirlediği sultanının kim olduğunu bilip bilmediğini sorar. Tejawat, Lailaya sultanının oğlunu iyi tanıdığını ve Rudra’nın Thakurian’ın oğlu olduğunu söyler. Rudra, Paronun kucağında uzanmış yatmaktadır. Paro Rudra’ya neden bu kadar acı çektiğini sorar. Rudra annesinin şarkı söylediğini söyler. Rudra ilk karşılaştıkları zaman çok içmili ve perişan olduğunu bunun sebebinin o gün annesini tekrar görmesinin olruğunu söyler. Paro, hazır olmadığı sürece kendisiyle hiçbir şey paylaşmamasını söyler ancak Rudra, her şeyi anlatacağını söyler. Rudra, o şarkıyı Paro’ya öğreten kişinin onun annesi olduğunu söyler. Paro ise şarkıyı Tejawat’ın eşinden öğrendiğini söyleyince Rudra onun annesi olduğunu söyler. Paro şaşkınlık içerisindedir.  Bu arada, Tejawat, annesi karşılığında Laila’nın Rudra ile anlaşma yapmak için anlaşma yapmak istemektedir.

Sensiz Olmaz 29 Bölüm Özeti 18 Ekim 2017
Sensiz Olmaz 29 Bölüm

Paro çok şaşkındır ve Thakurian’ın kendisini  kendi kızı gibi çok sevdiğini söyler. Rudra onu susturarak, annesinin onu terk ettiğini ve kendisine söylemesi gereken şarkıyı bir yabancıya söylediğini ve ondan nefret ettiğini söyler. Paro ise onu durdururak onun iyi bir insan olduğunu söyler. Rudra’nın ise fikirleri değişmez ve kendisinin sevmeyi bilmemesinin bu halde olmasının tek sebebinin annesi Thakurian olduğunu söyler. Rudra ölene kadar Thakurian’dan nefret edeceğini söyler. Laila, Tejawat’ın teklifini kabul eder. Paro, yatakta uzanmakta olan Rudra’nın yanına giderek ondan konuştuğu ve acısını hatırlattığı için özür diler. Paro, anne sevgisinin kutsal olduğunu ve onu anladığını söyler. Paronun yardımını geri çeviren Rudra’ya izin vermesini elinin titrediğini söyler. Rudra istemese de Paro ona yardım eder ve zamanın çözemeyeceği acının olmadığını söyler.

Sensiz Olmaz 29 Bölüm Özeti 18 Ekim 2017
Sensiz Olmaz 29 Bölüm

Mabette dua edildikten sonra Denveer amca herkesin kendisini dinlemesinin ister ve seyahati sırasında bir doktor ile tanıştığını ve ona Rudra’nın durumundan bahsettiğini, doktorun ünlü bir doktor olduğunu ve Rudra gibi bir sürü vakayı iyileşterdiğini söyler. Denveer amca Rudra için Mambai’de ünlü doktordan randevu aldığını hatta biletlerini bile aldığını söyleyerek ev halkını müjde verir. Pervati, Rudra’nın ölümle pençeleşirken hastanede iyileşirse hayatından temelli çıkacağını söylediği duadan bahseder. Maitri ablasına bu şekilde bir dua edilmemesini gerektiğini onların bir birlerini çok sevdiğini söyler. Pervati, Rudra’nın iyileşeceğini düşündüğü için evdeki son günlerini geçirdiğini düşünerek çok duygusal anlar yaşar. Valizine bundan sonra ayrı bir yerde yaşayacak kadar eşyasını almaya çalışır. Paro, Rudra’dan yola çıkmadan tüm vaktini kendisine harcamasını ister. Çünkü Pervati, Rudra’ya söyleyemese de evde son günü olduğunu düşünür.

Sensiz Olmaz 29 Bölüm Özeti 18 Ekim 2017
Sensiz Olmaz 29 Bölüm Özeti

Hem Paro hem de Rudra trenle eve geri dönüyorlar. Paro, Rudra’yı terk edip gitmesi gerektiği için üzüntü duymaktadır. Rudra, Paro’yu kontrol etmeye çalışıyor elini tutar ve bileziği alarak affedecek bir durum kalmadığına göre bileziği tekrar takabileceğini söylüyor. Paro ağlamaya başlar, Rudra neden ağladığını sorduğunda bir şey olmadığını söyler. Rudra geri geleceğini beklemesini söyleyerek ayrılır. Paro ise verdiği sözü tutması gerektiğini düşünerek ayrılır. Öte yandan Mohini, Tejawat’ın verdiği görev için hem şaşırmış hem de plan yapmaya başlamıştır. Laila, Rudra’nın annesinin durumunu öğrendiğinde ne yapacağını düşünmektedir.

Sensiz Olmaz 29 Bölüm Özeti 18 Ekim 2017
Sensiz Olmaz 29 Bölüm Özeti

Rudra, tren garında Paro için hediye seçerken, Paro’da oradan hızlıca uzaklaşmaktadır. Rudra. geri döndüğünde onu yerinde göremeyince şok olur. Tejiwat, Laila7ya para vermek ister ama Laila parayı kabul etmez ve kendisinin satılık olmadığını söyler. Laila, Rudra’ya dönüş yolunu gösterdiği için kendisine bir içki ikram etmek istediğini söyler. Laila, Tejiwat’tan gitmeden önce Rudra’nın annesini görmesine izin vermesini ister. Laila’nın niyeti Rudra’nın annesini kurtarmaktır. Rudra ise tren garının her yerinde Paro’yu aramaktadır. Rudra’nın telefonu çalar ve Maitri ile konuşmaya başlarlar. Maitri elinin iyilip iyileşmediğini sorar. Rudra elinin iyileştiğini söyleyince, ablası Paro’nun tanrıya yemin ettiğini ve pervatinin hepsini bırakıp gittiğini anlatır.

Sensiz Olmaz Kanal 7
Sensiz Olmaz Özetleri

Laila, Thakurian’ın yanına giderek onu kurtarmaya geldiğini söyler ama Thakurian onun Tejiwat’ın adamlarından birinin olduğunu söyleyerek inanmak istemez. Laila onu inandırıp götürmek isterken Tejiwat’ın adamı gelir ve onun ne yaptığını sorar. Rudra ile Paro karşılaşır. Rudra, Paro’ya onu terkedip gideceği için kızmaktadır. Paro, Tanrıya bir yemin ettiğini söyler. Rudra ise kendisini sevdiğini söylemek isterken, tıpkı annesi gibi onu terkedeceğini söyler. Rudra, Paro’nun kendisini gerçekten sevmediğini söyleyerek onu terkeder. Lalia, Thakurian ile kıyafetlerini değiştirir ve kafasını masaya vurarak kendisini yaralı gibi göstererek Tejiwat’ı kandırır ve Rudra’nın annesinin kaçmasını sağlar.

Sensiz Olmaz 29 Bölüm Özeti 18 Ekim 2017
Sensiz Olmaz Özetleri

[kirmizibuton][saritext]SENSİZ OLMAZ 28 BÖLÜM ÖZETİ KONUSUNU GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ[/saritext][/kirmizibuton]

12 YORUMLAR

 1. Teşekkürler Serpil hocamm sizleri gördük daha iyi olduk. Sizker nasılsınızz

  Elaamm nasılsın naZlımm

 2. Meraba Sitemizin gülleri
  Nasılsın iyimisin inşallah iyisindir
  EKREM BEY ENGİN BEY EMEĞİNİZE SAGLIK NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️

  ❤️ZARAMMM KANKAM BİRTANEM AŞKIM
  ❤️❤️❤️ELZA ❤️❤️❤️SENİ ÇOK SEVİYORUM

  ❤️NURDANIM BALIM
  ❤️SERPİLİM ORKİDEM
  ❤️ASİMM CANIM ARKADAŞIM
  ❤️SEDOŞUM KÜÇÜK KARDEŞİM
  ❤️BEGÜMÜM ABLASININ GÜZELİ
  ❤️ŞİRİNİM CANIM İÇİ
  ❤️AYSELİM CANIMIN CANI
  ❤️DENİZİM CANCASIM
  ❤️❤️❤️
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ HAYIRLI AKŞAMLAR
  ❤️❤️❤️

  Defnemmm ruh ikizim kelebeğim ahiretligim hayırlı akşamlar
  ❤️❤️❤️ELAM ❤️❤️❤️Defnem ❤️❤️❤️

 3. NURDANCIM bahtsız deveyi çölde kutup ayısı öpermiş..
  Rudranin ki o hesap.. Neden diziye ölüm koydular hiç anlamadım. Hayır oyunculardan ayrilmak isteyende olmamış anlamadim

 4. Merhabalar Ekrem ve Engin Bey
  Özet olağanüstü olmuş
  ????
  Kizlar hepinizi selamliyorum ve öpüyorum ?
  Yahu sitede engel kalkti.Mahri,Şirin neredeler?
  Zaram Aygulun sağlığı nasılmış neden yazmiyo artik?
  Mersinli Eylül nerede??
  ???
  ELAMM RUH IKIZIM AFRODITIM ÖPÜYORUM SENI??????

 5. Hoş gördük efendimm. ☺️☺️☺️ Emeğinize sağlık cidden çok hoş bir özet

Comments are closed.