Sensiz Olmaz 31. Bölüm Özeti 20 Ekim 2017

52
4
Sensiz Olmaz 31. Bölüm Özeti

Sensiz Olmaz 31. Bölüm Özeti

[gritext]Sensiz Olmaz 31. Bölüm Özeti 20 Ekim 2017[/gritext]; Denveer ağlamaktadır, abisi Dilsher ona ne olduğunu niye ağladığını sorar. Denveer ise bilmediği şeyler olduğunu, suçlu olduğunu söyler. Denveer, Thakurain Mala ile telefonda görüştüğünü, Rudra ile ilgili ona bilgi verdiğini söyler. Denveer belki hata yaptığını, belki Rudra’ya annesinin onu aradığını, sorduğunu, merak ettiğini söyleseydim Rudra bu şekilde ondan nefret etmezdi diye söyler.  Dilsher, kardeşine kızgın bir şekilde konuşmadan odadan çıkar.

Sensiz Olmaz 31. Bölüm Özeti 20 Ekim 2017
Sensiz Olmaz 31. Bölüm Özeti

Dilsher, Pervati’nin yanına giderek, oğlu Rudra’nın tuhaf davrandığını, sinirli konuştuğunu onun huyunun böle olduğunu, yanında bulunmasının iyi olduğunu söyler. Pervati isi yanında olduğunu ama Rudra’nın çok acı çektiğini, bu acıları dindirecek bir şey yapamadığını, Rudra acı çekmesine rağmen acısına tuz basarak annesini gönderdiğini söyler. Dilsher, zamanın gerektiğini, Rudra’nın annesinin döndüğünü kabul edeceğini ve gelecemke güzel şeyler olacağını ve yaralarına anne sevgisinin ilaç olabileceğini söyler. Pervati, öyle olmasını onunda ümit ettiğini çünkü Mala’nın kendisinin de annesi gibi olduğunu söyleyince Dilsher şaşırır. Pervati, Dilsher’den Mala’nın yanına gitmek için izin ister. Dilsher onu anladığını söyleyerek gitmesine izin verir.

Sensiz Olmaz 31. Bölüm Özeti 20 Ekim 2017
Sensiz Olmaz 31. Bölüm Özeti

Pervati, koltukta uyuyan Rudra’nın yanına gider birez elini tuttuktan sonra onunla ilgilenir ve üstüne bir battaniye örter. Pervati Rudra’nın kulağına herşeyin düzeleceğini ve elinden geleni yapacağını söyleyerek söz verir. Pervati, Mala’nın yanına giderek ona ilaçlarını verir. Mala, Rudra’nın ona ihtiyacı olduğunu keşke onun yanında kalsa daha iyi olacağını söyler. Pervati ise annesi olarak görüp sevdiği kişinin de kendisine ihtiyacı olduğunu söyler. Mala, kendisine anne denemeyeceğini çok büyük hatalar yaptığını, oğlu Rudra’nın seneler boyunca acı çektiğini ve çekmeye devam ettiğini söyler. Pervati ise iyimser konuşur ve Allah yardım edecek ilerde hep beraber mutlu ve birlikte olacağız diye söyler.

Sensiz Olmaz 31. Bölüm Özeti 20 Ekim 2017
Sensiz Olmaz 31. Bölüm Özeti

Mohini, Samrat’tan habersiz telefonda kendisine gelin aramaktadır. Hatta aradığı gelinin fakir ve silik bir karakter olmasını istemektedir. Mohini o sırada donar kalır, Rudra ne olduğunu sorar ve yanına gelerek o da donar kalır. Mohini ve Rudra karşılarında Mala’yı gördükleri için şaşkındırlar. Rudra, Paro’ya onu neden buraya getirdiğini, burasının babasının evi olduğunu ve yabancıların giremiyeceğini söyler. Pervati ise onu askerlerin yanında nasıl bırakabileceğini söyler. Rudra, pervati’ye kızarken, Dilsher onu susturur ve Pervati’ye onu getirmesini kendisinin söylediğini söyler. Rudra ise babasına onun kendisini kandırmasına izin vermemesini bir gün yine bırakıp kaçabileceğini söyler. Dilsher, Mala ile olan sorunun kendileri arasında olduğunu ve Mala’nın evde kalıp kalamayacağına sadece kendisinin karar vereceğini söyleyince Rudra, içindeki bütün nefretin, acıların sebebinin onun sözleri olduğunu ve şimdide kendi aralarında olduğunu söyleyerek kızmaktadır.

Sensiz Olmaz 31. Bölüm Özeti 20 Ekim 2017
Sensiz Olmaz 31. Bölüm Özeti

Mohini, Mala’nın eve gelmesini fırsat bilerek, oğlu Sümer’i eve getirir. Mohati, kendisine kızan Denveer’e oğlunun sadece bir hata yaptığı için onu evden attıklarını ama Dilsher’in o kadar iyi bir insan ki Mala’yı bile affettiğini, kendisinin de özür dilemesi halinde onuda affedeceğini söyler. Mala, Mohini’ye neden bu kadar kendisinden nefret ettiğini ağlayarak sorar. Mohini, Mala’nın eve dönüşünü iğneyeyici sözlerle eleştirmektedir. Mohini, Pervati’nin de gitmesini ister. Dilsher, Mohini’ye ne konuşacaksa sadede gelmesini söyler. Mohini, Dilsher’in kendisine 28 yıl önce evlenme teklifi ettiğini sonrada gidip Mala ile evlendiğini gururunu yerlere serdiğini söyler. Dilsher, bunun 28 yıl önce olduğunu, eski yaraları açmaması gerektiğini söyler. Dilsher, bunu yaparken herkesin hatta Mohini’nin de onayını aldığını söyler. Mohini, içindeki bütün konuları kusar ve Mala’ya karşı nefretini ortaya döker.

Sensiz Olmaz 31. Bölüm Özeti 20 Ekim 2017
Sensiz Olmaz 31. Bölüm

Pervati, Rudra’nın yanından ayrılmaz ve onun herşeyin iyi olacağını, kendisinin her zaman onun yanında olduğunu söyleyerek onu sakinleştirmeye çalışır. Rudra, Pervati’ye hadi artık yatalım der ve uyur. Mala ise odasında olanları düşünmektedir. Mala, Rudra’nın kendisine olan nefretini ve söylediği sözleri hatırlayarak onun mutluluğuna engel olmamak için bu evde kalmaması gerektiği düşünmektedir.

Sensiz Olmaz 31. Bölüm Özeti 20 Ekim 2017
Sensiz Olmaz 31. Bölüm Özeti

52 YORUMLAR

 1. SERPİLİM ORKİDEM İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OL GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN CANIM BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM
  ALLAH’A EMANET OL
  BENDE YENİ SAYFAYI BEKLİYORUM AMA ÇIKMIYOR
  ASLINDA AH KALBİM KOYULA BİLİR ZATEN SENSİZ OLMAZ BİTMESİNE AZ KALDI
  ALLAH’A EMANET OL

 2. Yenı sayfa açılana kadar buraya yazmayacagım.Zaram ve Elam bugun çok yogunum.Çok ıyıyım.Sızı çok sevıyorum.

 3. ZARAMMM KANKAM BENİM BİRTANEM AŞKIM HAMD OLSUN BEN İYİYİM SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  AŞKIM GÜNÜM GÜZEL GEÇTİ
  ❤️❤️❤️ELZA ❤️❤️❤️ SENİ ÇOK SEVİYORUM
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ

 4. Merhabalar arkadaşlarım ve kardeşlerim nasılsınız? :))
  Begümcüm hoş buldum nasılsın bitanem :)))
  Elam kankam benim nasılsın Aşkım günün nasıl geçdi?
  ZAEL SENİ ÇOK SEVİYORUM :)))
  Serpilim canım arkadaşım nasılsın :)))
  Asim biriciğim nasılsın :))

 5. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ DEFNEM RUHUMUN İKİZİ AHİRETLİGİM❤️❤️❤️ DEFNEM ❤️❤️❤️

  Canlarım birtanelerim nasılsınız iyi misiniz inşallah iyisinizdir
  Beni soran Degerli arkadaşlarım hamd olsun ben iyiyim
  Ufak tefek işlerim vardı düzene koymam gerekiyordu onun için yazamadım
  Ama hep aklımdasınız sizleri çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
  Seviyorummmmmmmmmmmmmmm
  Allah’a emanet olun görüşürüz hayırlı akşamlar

 6. İyi günler?? canım ablalarım?? hayırlı cumalar ?? zara ablam hoş geldin nasılsınnnnn asi ablam serpil ablam hayırlı cumalar nasılsınız ela abloşum defne ablamm nurdan ablam şirin ablam ekrem abi ve engin abi hayırlı cumalar siz nasılsınız bay bayy ??

 7. Gunaydin arkadaslar cumaniz mubarek olsun neseniz bol olsun nasilsiniz iyisinizdir insalllah

 8. Zaram ben de dızı bılgı yalancı bahar sayfasında okudum.Öyle yazıyordu.İnşallah yalancı baharı verırler.Bu arada senı çok özlemıştım.Hoşgeldın prensesım.

 9. Merhabalar arkadaşlarım ve kardeşlerim nasılsınız? Ben geldim Sizi çok özledim bu aralar çok yoğun çalışıyorum ve çok yoruluyorum sizi de ihmal ediyorum kusurma bakmayın yazmasamda hep aklımdasnız sizi çok seviyorum :)))
  Elam kankam benim. nasılsın Aşkım iyimisin seni çooook ama çoooooook özledim sana sımsıkı sarılyorum ve öpüyorum ZAEL SENİ ÇOK SEVİYORUM :)))))))
  Serpilim canım arkadaşım nasılsın iymisin.. seni çok özledim canım biricik arkadaşım .. bitanem duyduğma göre sensiz olmaz bittikden sonra bizim dizimiz YALANCI baharı vereceklermiş doğru mu? bilgin varmı canım :)))))
  Ekrem bey, Engin bey sizler nasılsınız iysinizdir inşallah
  Allah’a emanet olun görüşürüz inşallah

 10. Merhabalar arkadaşlarım ve kardeşlerim nasılsınız? Ben geldim Sizi çok özledim bu aralar çok yoğun çalışıyorum ve çok yoruluyorum sizi de ihmal ediyorum kusurma bakmayın yazmasamda hep aklımdasnız sizi çok seviyorum :)))
  Elam kankam benim. nasılsın Aşkım iyimisin seni çooook ama çoooooook özledim sana sımsıkı sarılyorum ve öpüyorum ZAEL SENİ ÇOK SEVİYORUM :)))))))
  Serpilim canım arkadaşım nasılsın iymisin.. seni çok özledim canım biricik arkadaşım .. bitanem duyduğma göre sensiz olmaz bittikden sonra bizim dizimiz YALANCI baharı vereceklermiş doğru mu? bilgin varmı canım :)))))
  Ekrem bey, Engin bey sizler nasılsınız iysinizdir inşallah

 11. EKREM BEY HAMD OLSUN BEN İYİYİM EVET KANAL 7 HİNT DİZİLERİ BİRAZ KARIŞTI AMA SENSİZ OLMAZ BİTMESİNE AZ KALDI ONUN İÇİN HAFTADA ÜÇ GÜN YAYINLIYORLAR
  KIZLAR NERDESİNİZ SİZLERİ MERAK EDİYORUM
  KEŞKE ELİMDE GELSE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRDIM BAZEN YORGUNLUK TAN YAZAMADIGIM GÜN BİLE OLUYOR İNŞALLAH ADMİN BULMANIZ DİLEGİYLE
  AH KALBİM DİZİSİDE GÜZEL
  ALLAH’A EMANET OLUN

 12. Kızlarrrrrrrrrrrr nasılsın iyi misin inşallah iyisindir
  Nerdesiniz
  ???
  Serpilim aynen öyle bende anlamdım ne yapıyorsun hayat nasıl gidiyor canım
  ???
  EKREM BEY ENGİN BEY
  SİZLER NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ????
  HAYIRLI AKŞAMLAR ???

  • Teşekkürler Ela san nasılsın? Sensiz Olmaz dizisi kanal 7 de karıştı iyice 🙂 2-3 gündür yazamıyorum. Bayanlarda kayboldu. Bu arada Hint dizileri için ADMIN arıyoruz bayanlar var mı gönüllü??

 13. Defnem yok.Zaram yok.Begum um yazmana çok sevındım.Senı çok özledım.Elam ve Nurdan ım sız de olmasanız sayfa bomboş olurdu.Aysel ım.Melegım.Sedef ım.Asım ve Şirın ım sızlerı de beklıyorum.Kızlar lutfen dönün artık.Ekrem ve Engın Bey hayırlı akşamlar.

 14. Öbür siteye giremedim çok uykum var gözlerim kapanıyor bi selam söyleyin lütfen benim yerime yarın kafeden bağlanırsam ben girerim belki neyse bay bay

 15. ??İyi ??geceler ??tatlı ??rüyalarrrrrrrrrr ??canım ??abloşlarımmmm?? nasılsınız ??ben hiç iyi değilim benim belim ağrıyor ağır kaldırdım bu gün eve şimdi geldim ablamdanım bu seferlik bağğladı sağolsun ??Serpil ablammmmm?? bende seni çokkkkkkkkkk seviyorummmmmmmm iyi olmana da çok sevindim hep iyi ol canım ablam benim ??Ela abloşum ??hoş buldum ben iyi sayılırım sen nasılsın beni unutmadığınız için çok teşekkür ederim sizi çok seviyorum ?? Nurdan ablammm ?? ben iyiyim sen nasılsın bebişlerin nasıl grç oldu ama afiyet olsun ?? Zara ablam ?? sen nerdesin seni çok özledim nasılsın iyisin demi herşey yolunda mı ??Defne ablam ??sen nasılsın ?? Ekrem abi ?? bi sorun yok teşekkürler nasılsınız ??Engin? abi siz nasılsınız ??abloşlarımmmm ??siziiiiiiiiiiiiiii ??çokkkkkkkkkkkkkkkkkkk ??seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm ??byyyy by??

 16. Nurdanım balım sen davet edersinde gelmezmiyim geliyorum mersinde istediğin birşey varmı getirim gelince allaha emanet ol geliyorum

  • NURDANIM BALIM HAMD OLSUN BEN İYİYİM SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR GÜZEL BİR GÜN GEÇİRMEN DİLEĞİYLE

  • EKREM BEY SİZİNDE GÜNÜNÜZ GÜZEL GEÇSİN
   ALLAH’A EMANET OLUN

 17. EKREM BEY ELİMDEN GELENE KADAR YAZMAYA ÇALIŞIYORUM
  BİR SIKINTI YOK ÖZETLERİNİZ ÇOK GÜZEL
  Allah’a emanet olun
  ??????????
  ?????????
  ZARAMMM BİR MÜDDET YAZAMIYACAM DEDİ
  ?????
  NURDANIM BUGÜN HİÇ GÖRMEDİM DİYER SİTEYEDE YAZMAMIŞ
  ????????????
  Defnemmm ruh ikizim kelebeğim bir müddet yazamıyacam demişti
  AHİRRETLİGİM
  ????????????
  ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 18. Begum um prensesım senı unutmak mumkun mu?Ben de senı çok sevıyorum.Ben çok ıyıyım.

 19. EKREM BEY HOŞ BULDUK GÜZEL DİLEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SİZİNDE GÜNÜNÜZ GÜZEL GEÇSİN
  ??????????????????????????????

  BEGÜMÜMMM KÜÇÜK KARDEŞİM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  KIZ BEN SENİ HİÇ UNUTMUYORUM DİYER SAYFALARA BAK HEP SENİ SORMUŞUM
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ

 20. Ooooo unutulmuşum size küstümmmmmmmmmm ????? geri gidiyorum öbür siteye hiç olmasa bari beni hatırlayan olur ???????küstüm işte küstümmmmmmmmmm ??????serpil ablammm nasılsın hastamı oldun sen kıyamam sana seni çok seviyorum ????? şaka şaka size küsmedim siziiiiiiiiiiiii. Çokkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm

 21. KIZLARRRRRRRRRRRR
  NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN GÜLLERİ
  GÜZEL PAZAR GÜNÜ GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  ?????
  EKREM BEY NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ?????
  ENGİN BEY NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ?????
  ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN

 22. NURDANIM BALIM CİMBOMLUM
  HAKEDEN KAZANSIN CANIM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ?????????????
  SERPİLİM ORKİDEM İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OL GÜZEL YÜZÜN HEP
  HAMD OLSUN BEN İYİYİM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

 23. Oooo sarı kanaryaa heee

  ;;;;;

  Bendeee ARSLANNNNNNNNN CİMBOMMMMM

  Hadi hakkımıza hayırlısı hakeden kazansınn

 24. ❤️❤️❤️❤️❤️FB ❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️❤️F ❤️❤️ARKLIDIR, FENERBAHÇELİ OLMAK BU DÜNYADA
  ❤️❤️E ❤️❤️YYY! !BENİM ASIRLIK ÇINARIM …
  ❤️❤️N ❤️❤️EFESİM KADAR YAKIN ,RUHUM KADAR YANIMDASIN
  ❤️❤️E❤️❤️ YYY! !BENİM CANIM , CAN PARÇAM ..
  ❤️❤️R ❤️❤️AZIYIM CEFANA, HER ŞARTTA !!!EN BÜYÜK SENSİN KANARYAM!❤️❤️❤️
  !!!!!!
  !!!!!!
  ❤️❤️❤️LACİVERT❤️❤️❤️ SARIMIZ ❤️❤️❤️, ÖTEKİ ❤️❤️❤️ YARIMIZ ❤️❤️❤️,
  ❤️❤️HEM KIŞ ❤️❤️❤️ HEM YAZIMIZ ❤️❤️….
  ❤️❤️❤️❤️FENERBAHÇEM❤️❤️❤️❤️
  ❤️❤️
  ❤️❤️❤️EN BÜYÜK KANARYAM ❤️❤️❤️

  BARIŞ KARDEŞLİK İÇERİSİNDE GÜZEL BİR MAÇ OLSUN

 25. Elam canim arkadasim ben de seni çok seviyorum.Ben çok iyiyim.Sen naslsn?

 26. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ DEFNEM RUHUMUN İKİZİ AHİRETLİGİM❤️❤️❤️ ELA❤️❤️❤️ DEFNEM ❤️❤️❤️ ZARAMMM KANKAM AŞKIM ELZA SENİ ÇOK SEVİYORUM ❤️❤️❤️

  CANLARIM BİRTANELERİM NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  SİTEMİZİN GÜLLERİ

  SERPİLİM ORKİDEM İYİ OLMANA SEVİNDİM KENDİNE İYİ BAK BENDE SENİ SEVİYORUM

 27. Nurdanım ıyıyım canım.İlaçlarım uyku yaptıgı ıçın bıraz zorlanıyorum.Evde zaman geçmek bılmedıgı ıçın tv ızleyıp kıtap okuyorum.Hepınızı çok sevıyorum.

 28. Zaramm yerin belli inşaAllah herşeyi halleder gelirsinn çabucakk

  ;;;;;;

  Serpil hocam nasılsın apey düzelebildinmi

 29. Zaram donmenı dort gozle beklıyor olacagım.Senı çok sevıyorum.Umarım hayatındakı hersey yolundadır.

 30. Gülün güzeli baharda çiçek verendir.
  Dostun güzeli vefası uzun sürendir insanın özeli umulmadık anda selam gönderendir. Gül kadar özel insanlara SELAM OLSUN ❤??????????????
  Elam kankam benim geldim burdayım nasılsın Aşkım günün nasıl geçdi? Seni çok özledim canım benim
  ZAEL SENİ ÇOK SEVİYORUM :)))
  Defnem güzeller güzeli arkadaşım nasılsın günün nasıl geçdi? hayat nasıl gediyor seni çok seviyorum kuzum :)))
  Serpilim canım arkadaşım nasılsın eniştem nasıl seni çok seviyorum bitanem :)))
  Ben bir müddet yazmıyacam endişe etmeyin sizi çok seviyorum Allah’a emanet olun görüşmek üzere hoşca kalın

  • ???NURDANIM ????
   BALIM İYİYİM SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
   KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ

 31. ELAMMM HAMD OLSUN SEN NASILSIN?
  BENDE SENI COK SEVİYOR VE ÖPÜYORUM KELEBEGIM❤❤??
  HAKKATEN ZARA NERDE YA?AAA ZARAM WHERE ARE YOU??

  • RUHUMUN İKİZİ SANA YAZDIGIM MESAJ ALTA SENİ ÇOK SEVİYORUM KELEBEGİM

 32. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ DEFNEM RUHUMUN İKİZİ NADİDE GÜLÜM AHİRRETLİGİM AFRODİDİT BENİM ❤️❤️❤️

  ????????????
  ????DEFNEMMM ????
  ????????????
  RUHUMUN İKİZİ KELEBEĞİM AHİRETLİGİM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  MOREL KAYNAĞIM SENİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
  ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  GÜZEL BİRGÜN GEÇİRMEN DİLEGİYLE
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL
  AFRODİDİT KOMŞU KIZI
  ❤️❤️❤️ELAM❤️❤️❤️ DEFNEM❤️❤️❤️

  • DEFNEMMM ❤️❤️ RUH İKİZİM HAMD OLSUN BENDE İYİYİM
   BENDE BİLMİYORUM ZARAM NERDE DİYER SİTELEREDE BAKTIM GÖRMEDİM BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM KANKAMI
   AHİRETLİGİM NADİDE GÜLÜM
   ❤️❤️❤️ELAM ❤️❤️❤️DEFNEM ❤️❤️❤️

 33. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ZARAMMM KANKAM AŞKIM SENİ ÇOK MERAK EDİYORUM SENİ ÇOK SEVEN ELZA ❤️❤️❤️

  SEVGİLİ ARKADAŞLARIM NERDESİNİZ NE YAPIYORSUNUZ KEYFİN YERİNDEMİ SİZLERİ ÇOK MERAK EDİYORUM
  ❤️❤️❤️❤️
  EKREM BEY EMEĞİNİZE SAĞLIK NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ENGİN BEY NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️
  ZARAMMM KANKAM BİRTANEM AŞKIM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR NERDESİN SENİ MERAK EDİYORUM
  SENİ ÇOK ÖZLEDİMM
  ❤️❤️❤️ELZA❤️❤️❤️ SENİ ÇOK SEVİYORUM

 34. Ahh be binbaşı
  Yıkılmadım ayaktayım dertlerimle başbaşa yim
  Zalimlere,kötülere yıkılmadım buradayım ??
  Bizim binbaşıninki o hesap.Anan terk etmedi işte seni rahat ol.Ya iyi kötü bi ailen var.Bu Paro napsin ne ana kalmış ne baba kalmış…Zavalli kızın ömrü seni teselli etmekle geçti yazıktır günahtır ya..

 35. MERHABALAR
  HAYIRLI CUMALAR ❤❤
  Özet bir harikulade masallah
  Kızlar hepinizi sevgi ve saygiyla SELAMLIYORUM
  ☘☘☘ElAMM ÖPÜYORUM SENĪ??

Comments are closed.