Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 30 Bölüm Özeti 19 Ekim 2017

13
7
Rangrasiya ep 30 written update
Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 30 Bölüm

Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 30. Bölüm Özeti

[gritext]Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 30 Bölüm Özeti[/gritext]; Paro, Rudranın arkasından koşar. Rudra tren raylarına oturmuş beklemektedir. Paro trenin geldiğini ve raylardan kalkmasını ister. Rudra nasılsa kendisi için adak adadığını ona bir şeyy olmayacağını söyler. Paro, Rudra’nın kalkmasını ister ve bunu neden yaptığını sorar. Rudra, onu terk etmesin zaten ölmesi demek olduğunu söyler ve Paro’dan onu terk etmeyeceğine dair söz vermesini ister. Paro ise bir yemin ettiğini söyler. Rudra ise raylardan kalmaz ve kocası olarak o adaktan vazgeçmesini emrettiğini söyler. Paro, Rudra’nın raylardan kalkmasını bunları sonra konuşabileceklerini söyler ama Rudra, Paro’dan söz istemektedir. Tren yaklaşırken Paro söz verir ve onu asla terk etmeyeceğini söyler. Tren gelir ve geçer. Paro Rudra için ağlamaya ve çırpınmaya başlar onun öldüğünü zanneder. Daha sonra Rudra’nın kurtulduğunu görür ve koşarak merdivenlerden çıkar. Rudra onun peşinden gider. Üstgeçitte buluşan Paro ve Rudra sıkı sıkı birbirlerine sarılırlar. Paro bir daha asla onu terk etmeyeceğine dair söz verir.

Rangrasiya ep 30 written update
Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 30 Bölüm

Laila. Bir araçla gelip Rudra’nın annesini beklediği ağacın yanından gelip alır. Rudra ve Paro Tren garından ayrılırken Paro devamlı sorular sormaktadır. Sirenleri çalaram polis araçları gelir, Denveer amca araçtan inerek  Rudra’ya sarılır ve tamamen iyileşteği için çok mutlu olduklarını ve kutlamak istediklerini söyler. Amca Paro’ya da bu katı insanı yumuşattığı için teşekkür eder. Laila ile Rudra’nın annesi araçla kaçmaktadır. Laila ilerde o gibi oğlu Rudranın da kendisine minnet duyacağını söyler.

Rangrasiya ep 30 written
Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 30 Bölüm

Mohini ise Dilsher’in yardım etmesini kabullenemediği için mahallenin kadınlarını çağırıp Samrat’ın satış yapmasını ister ama gelen kadınlar gelininin ilk geldiğinde kuzu gibi olduğunu şimdi ise bir kurt olduğunu söylerler. Maitri’nin kaynanasının önünde rahat konuşmasına ve torun vermemesini laf edince Mohini sinirini Maitri ve Samrat’ı çıkarmak ister ancak Maitri, kerdisine hakaret edebileceğini hatta dövebileceğini fakat misafirlerin içinde oğlu Samrat’a hakaret etmesini müsade etmeyeceğini söyler. Misafirler işlemeleri bugün göremeyeceklerini söyleyerek Mohini ile gelini arasında kalmamak için geldikleri gibi giderler. Bu sırada Denveer amcu, Rudra ve Paro eve gelirler. Maitri onlar için bir karşılama yapar. Mohini ise sanki bir savaştan çıkıp gelmişler gibi karşılama yapıldığını söyleyince Rudra, haklısın yenge bir savaştan çıktık diye söyler.

Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 30 Bölüm Özeti 19 Ekim 2017
Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 30 Bölüm

Rudra ise Paro’ya düğün hediyesi olarak düğün gerdanlık almak ister bunun için Maitriden onunla gelmesini  ister Maitri bunu kabul eder.. Ayrıca Rudra Maitri’ye bir yolunu bulup saat 5 te paroyu BSD getirmesini ister. Maitri hallederiz diyerek kabul eder ve gülerek uzaklaşır. Durda evden gitmek için Paro ile vedalaşmak ister ama Paro bahaneler üreterek Rudra’nın gitmemesi için onu oyalar. Mohini gelininin yaptığı yemeklere ve gelinlerine laf etmektedir. Paro, Rudra’nın BSD’ye çağırdığını duyunca merakla ve heyecanla oraya gider. Rudra hayatının o gelmeden önce nasıl olduğunu ve şimdi nasıl değiştiğini söyleyerek Paro’ya evlenme teklif eder. Ancak Rudra utandığı için evlenme teklifini paravanın arkasından söylemiştir. Paro, Rudra’nın bu konuşmalarını paravandan dolayı duymaz. Güvenini toplayıp Paro’nun karşısına geçer biraz kekelese de aşkını itiraf edecekken odaya Rudra’nın annesi girer.

Rangrasiya Ep 30 Written
Sensiz Olmaz 30 Bölüm Özeti

Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 30 Bölüm Özeti

Rudra 15 yıldır görmediği annesi karşısında görmekten dolayı şaşkındır. Rudra, annesine dokunmak ister ama bir an durup, annesi 15 yıl önce terkettiği için öfkesinden ve nefretinden dolayı onunla konuşmadan odadan çıkıp gider. Eve gelip babası Dilsher’e karısının geri geldiğini söyleyince Dilsher olduğu yere yığılıp kalır. Rudra annesinin yanına içkili bir halde gider ve ağzına geleni her şeyi söyler. İçindeki bütün nefretini kusar ve ondan geldiği yere geri gitmesini ister. Paro Rudra ile Mala arasındaki sıkıntıyı çözmek ister ama Rudra çok öfkelidir. Bu arada ev halkı düğünden gelir iki kardeşin sıkıntılı ve düşünceli olduğunu görünce sebebini sorarlar ancak iki kardeş Denveer ve Dilsher olan biteni anlatmak istemezler. Mohini olanlardan habersiz gelini Maitri ile uğraşmaktadır. Sunehri’nin telefonunu alıp Samrat’ın fotoğrafını çekip oğluna başka bir kız, kendisine de yeni bir gelin bulup Maitri’yi evden göndermeyi planlamaktadır.

Rangrasiya 30 ep written
Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 30 Bölüm Özeti

 

Dilsher, eski anıları ile düşünceler içerisindedir. Dilsher’in aklında Mala’nın gittiği akşam gelmektedir. Mala, Rudrayı da götürmek istemiş ama Dilsher’in ona izin vermediği ve evden kovduğu görüntüler gözünün önüne gelir. Evin kapıları çarpmaktadır, şiddetli bir rüzgar vardır, Denveer, Pervati’nin içeri girmesini ister ve fırtına çıkacağını söyler. Dilsher ise fırtınanın evde çoktan çıktığını imalı bir şekilde söyler. Rudra alkollü bir şekilde eve gelir ve babasını çağırır. Rudra, babasına onu kovduğunu bir daha dönmeyeceğini rahat etmelerini söyler. Dilsher, onunu durumunun iyi olup olmadığını sorar. Paro biraz yaralarının olduğunu ama durumunun iyi olduğunu söyler. Pervati, Rudra’ya ne olursa olsun sonsuza kadar onun yanında olacağını söyler.

Rangrasiya ep 30 written update
Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 30 Bölüm Özeti

[kirmizitext]SENSİZ OLMAZ 29. BÖLÜM ÖZETİ İÇİN TIKLAYINIZ[/kirmizitext]

13 YORUMLAR

 1. Gununuz aydın neşenız bol olsun.Hayırlı cumalar dızı haber aılesı.

 2. CANLARIM BİRTANELERİM NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ❤️❤️❤️❤️
  EKREM BEY ENGİN BEY NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH
  İYİSİNDİR HAYIRLI AKŞAMLAR
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ZARAMMM KANKAM BİRTANEM AŞKIM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR NERDESİNİZ SENİ ÇOK MERAK EDİYORUM SENİ ÇOK SEVİYORUM AMA ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM
  ❤️❤️❤️ELZA ❤️❤️❤️ SENİ ÇOK SEVİYORUM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  NURDANIM BALIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  SERPİLİM ORKİDEM GEÇMİŞ OLSUN ALLAH ŞAFİ İSMİNİN HÜRMETİNE ŞİFA VERSİN CANIM TEZ ZAMANDA İYLEŞMEN DİLEGİYLE
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ASİM CANIM ARKADAŞIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ŞİRİNİM BEGÜMÜM SEDOŞUM AYSELİM DENİZİM
  KIZLAR NERDESİNİZ NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  DEFNEMMMMMMMMMMMMMM
  RUHUMUN İKİZİ KELEBEĞİM AHİRETLİGİM KOMŞU KIZI
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  SENİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
  ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
  SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM
  NADİDE GÜLÜM
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  YILDIZIM GÜN IŞIGIM
  ❤️❤️❤️ELAM ❤️❤️❤️DEFNEM ❤️❤️❤️

 3. Nurdan ım.Defnem çok teşekkür ederım.Sadece öksuruk ıçın 16 ıgne gerçı 8 i alerjı ıçın.Ben ise hıç umursamamıştım

 4. Yahu Allah cezanizi versin. Çocuğu olmayan insanlarla neden uğraşırsınız anlamam..
  Allah vermiyo işte bazılarına
  Bu Mayitri çocuk yüzünden her ağladığında benim ciğerim yanıyor ya yeminle..

 5. SERPİL CIM cok geçmiş olsun bitanem..
  ZARAMM sen nerelerdesin özletiyosun kendini..
  ELAMM gündüzleri meşgul oluyo❤❤❤??
  AYSEL,SEDEF KAYIP..
  DENİZ IN INTERNETI BITTI

 6. Allah şifanı versin Serpil hocamm dikkat edin dinleninn ilaçlarda etkisini en yakın zamanda etkisini gösterir inşaAllah

 7. Nurdan ım.Asım .Defnem ben ıyı olmaya çalışıyorum.Hafıf bır oksuruk problemım vardı.3 gecedır hep artmıştı.Dun gece acıle gıttım.8 antıbıyotık.8Alerjı olmak üzere 16 tane ıgne olacagım.Tek problemım 10 gunluk rapor verdı.İlaçlar benı sersemlettı.Vıtamın.2 öksuruk şurubu vs.Cumle kurmakta zorlanıyorum.İlaçlar uyku yapıyor.Genel olarak ıyıyım yanı.Hepınızı çok özluyorum.Allaha emanet olun.

 8. Özettt harika olmuş müthiş bir anlatım emeğinize sağlıkkk diziyi izlemiş kadar her sahne canlandı gözümde sağolunm

 9. ❤️❤️❤️❤️❤️Aşkk aşkk aşkk ❤️❤️❤️❤️

  :::::::

  Senaristler gözünüz çıksın inşaAllah daha bişey yazamayın aklınıa bişey gelmesin daha bırakaydınız biraz mutlu olaydılar hemen dert hemen sıkıntı çöreklendi ikilimizin üzerinee

 10. Herkese selamlar nasilsiniz iyisinizdir insallah…
  Ah ah Defnecim evet boyle aski bulmak cok zor bazen buldugunu dusunursun ama sonu husranla biter

 11. Vayy arkadas insan böyle bi aşk yaşasa daha başka ne ister..
  Hele o sarılma sahnesi ne kadar eritici..Yani ayaklarin yere basmaz havada uçarsın herhaldee
  Boyle sevilmek herkese nasip olmazki??

 12. HEPINIZI ÖPÜYOR VE SELAMLIYORUM
  Zaram,Denizim,Nurdanim
  Ayselim,Serpilim,Sedefim
  Begümcum,Şirincim,Melekcim
  Asicim ????
  ELAMM KELEBEKIMM ?RUH IKIZIMM?AHIRETLIGIM öpüyorum seni?

Comments are closed.