Sevda Kuşun Kanadında Dizisinde Tümay’ı Sevtap Özaltun mu canlandıracak?


Sevda Kuşun Kanadında Dizisinde Tümay’ı Sevtap Özaltun mu canlandıracak?Sevda Kuşun Kanadında Dizisinde Tümay'ı Sevtap Özaltun mu canlandıracak

Oyuncu kadrosunu daha da güçlendiren ve yapımcılığını Sonart Medya’nın üstlendiği Sevda Kuşun Kanadında’nın yeni sezon hazırlıkları başladı. İlk altı bölümde Deniz Baysal’ın canlandırdığı Tümay karakterine yeni sezonda Sevtap Özaltun hayat verecek. Baysal’ın yerine aynı karakteri yeni sezonda ‘Fatmagül’ün Suçu Ne’, ‘Canım Ailem’ ve ‘Ulan İstanbul’ dizilerinden tanıdığımız sevilen oyuncu Sevtap Özaltun canlandıracak.

Diziye ayrıca daha önce ‘Kurtlar Vadisi Pusu’, ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ ve ‘Zeyrek ile Çeyrek’ dizilerinde rol alan Ceyda Olguner, Filiz karakteriyle dahil olacak. Sevda Kuşun Kanadında Dizisinde Tümay'ı Sevtap Özaltun mu canlandıracak1

Genel Yönetmenliğini ve yapımcılığını Mesut Uçakan’ın, yönetmenliğini Ayhan Özen’in, başrollerini Murat Ünalmış, Sevtap Özaltun, Ufuk Bayraktar, Bahadır Yenişehirlioğlu, Müge Boz ve Yavuz Bingöl’ün paylaştığı, Sevda Kuşun Kanadında 3 Haziran’da yayınlanan nefes kesen bir bölümle sezon finali yapmıştı.

Türkiye yakın tarihinin çok önemli bir dönemine ışık tutan Sevda Kuşun Kanadında, heyecan dozu yüksek yeni bölümleri ile yeni sezonda TRT1 ekranında izleyici ile buluşacak.

Sevtap Özaltun Kimdir?SEVTAP ÖZALTUN

 Aslen Artvinli olan Sevtap Özaltun, 12 Eylül 1984 yılında İstanbul’da doğdu. Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. İlk oyunculuk deneyimini reklam filmlerinde rol alarak gerçekleştirdi. Yapı Kredi, Bebelac, ve çeşitli sakız reklamlarında oynadı. Sevtap Özaltun, 2014 yılında, başrollerinde Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım‘ın oynadığı “Ulan İstanbul” adlı dizide rol almıştı.
Dizi Haber Sitesi  Sevda Kuşun Kanadında Tümay (Deniz Baysal) Neden Değişti? Yeni Tümay Kimdir?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın