Seven Ne Yapmaz Dizisi Serkan Kim? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi? Oynadığı Diziler


Seven Ne Yapmaz Dizisi

ATV yeni sezonda ekranlara yeni bir diziyi kazandırmaya hazırlanıyor. Yeni Dizisinin adı “Seven Ne Yapmaz” MF Yapım Tarafından yapımcılığı üstlenilen dizinin yönetmen koltuğunda Metin BALEKOĞLU yapıyor. Seven Ne Yapmaz Dizisi’nin kadrosunda bir isim daha belli oldu. Ozan Ekinsoy‘un yakın arkadaşı Serkan Demirci. Seven Ne Yapmaz Dizisi Serkan Kim? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi? Oynadığı Diziler gibi soruları konumuz içinde sizlerle paylaşacağız.

Seven Ne Yapmaz Serkan Kimdir
Seven Ne Yapmaz Dizisi Serkan Kim

Uçarı, çapkın, yakışıklı Ozan Ekinsoy, Türkiye’nin büyük holdinglerinden Ekinsoy Holding’in veliahtıdır. Fakat yaptığı büyük bir hata nedeniyle babası Orhan tarafından köye gönderilerek cezalandırılır. Ozan memlekette, o güne kadar tanık olmadığı saf bir yüreğe ve güzelliğe sahip Nazlı’yla karşılaşır. Annesiz ve babasız büyüdüğü halde yaşadığı köyün gözbebeği olan Nazlı, kendi ayakları üstünde durmayı başarabilen, cesur ve güzel bir genç kadındır. Ozan Nazlı’nın bu sahiciliğinden çok etkilenir ve Nazlı’ya karşı kendisinden hiç beklemediği duygular beslemeye başlar; Nazlı’ya bir anda aşık oluvermiştir. Nazlı da ona…

Hayli heyecanlı başlayan tanışmaları giderek eğlenceli bir kovalamacaya dönüşür. Beraber çok güzel zaman geçirirler, ama Ozan’ın aklında elbette Nazlı’yla evlenmek yoktur. Fakat çocukluğundan bu yana Nazlı’yı büyüten Fatma ana ve bölgenin bir numaralı dedikoducusu Hatice bir yanlış anlama sonucu iki aşığı yakalar, Nazlı’yla Ozan’ın hiç zaman kaybetmeden evlenmeleri gerekiyordur. Ozan kendini birdenbire hiç hayal etmediği bir hayatın içinde bulur. Ve birden büyük bir paniğe kapılır. Acaba bu evliliğe hazır mıdır? Ozan ne yapacağını bilemez bir haldeyken İstanbul’dan bir telefon alır, acil geri dönmesi gerekmektedir. Böylece Ozan nikahın olduğu gece Nazlı’yı bırakır ve kimseye söylemeden İstanbul’a döner. Nazlı, Ozan’ın gittiğini fark ettiğinde kahrolur ve çileden çıkar. Bütün köyün gözünde yerin dibine geçmiştir. Bunu Ozan’ın yanına bırakmayacaktır; Ozan’dan intikam almak için soluğu İstanbul’da alır. Fakat hayat her zamanki gibi oyununu oynar. Nazlı’nın alacağı intikam, bilinen yöntemlerden çok farklı olacaktır. Öldü kabul ettiği babası Yaşar ve var olduğunu yeni öğrendiği kardeşi Arzu’nun yardımıyla Ozan’ın hayatına yeniden girer. Üstelik bambaşka şekilde. Ozan işte o andan itibaren kendisini büyük bir oyunun içinde bulacaktır. (ATV)

 

 

Seven Ne Yapmaz Dizisi Serkan Kimdir? Ulaş ALBAYRAK kimdir?

Seven Ne Yapmaz Dizisinin oyuncularını tanıyalım. Ozan Ekinsoy‘un en yakın arkadaşı olan sıcakkanlı, insanlarla iletişim becerisi iyi olan, sempatik ve yakışıklı Serkan DEMİRCİ. Seven Ne Yapmaz Dizisi’nde Serkan Demirci Rolünü canlandıran oyuncumuzun gerçek adı, Ulaş ALBAYRAK’tır. Uluş Albayrak 19 Ocak 1994 (23 Yaşında) Altındağ Doğumludur. Oyuncumuz orta öğretimini Çankaya İMKB Anadolu Otelcilik ve Turizm meslek Lisesinde tamamlamıştır. Antalya/Alanya’da bulunan Uluslararası Gaksa Üniversitesi Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü mezunudur. Çankaya Belediye tiyatrosunda Drama Eğitimi almıştır.

 

Seven Ne Yapmaz Serkan (Ulaş Albayrak) Kimdir
Seven Ne Yapmaz Dizisi Serkan

 

Ulaş Albayrak’ın Yer Aldığı Yapımlar:

  • Behzat Ç – 2013
  • Deniz Yıldızı – 2015
  • Çınarın Gölgesinde – 2015
  • Seven Ne Yapmaz – 2017

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 1 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın