Seviyor Sevmiyor 14 Ağustos Yeni Bölüm Var Mı Yok Mu? 5.Bölüm Neden Yayınlanmıyor?

0

Seviyor Sevmiyor 14 Ağustos Yeni Bölüm Var Mı Yok Mu?

Seviyor Sevmiyor Atv ekranlarında oldukça iyi başlamıştı. Ancak başladığı günden beri önce Ramazan Bayramı tatili, daha sonra 15 Temmuz darbe girişimi dolayısıyla bir türlü şansı yaver gitmedi. En son 13 Temmuz Çarşamba akşamı 4. bölümü yayınlanan dizinin 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Atv- A Haber ortak haber yayınları dolayısıyla 3 haftadır yayınlanmıyordu. Ortak yayınların 8 Ağustos itibari ile son bulmasının ardından 10 Ağustosta 5. bölümünün yayınlanması bekleniyordu. Ancak izleyiciler 10 Ağustos günü yeni bölümü yayınlanmayınca 5. bölümünün neden yayınlanmadığını, ne zaman yayınlanacağını merak etti.

seviyor-sevmiyor-30-ekim-calan-sarki-ve-sozleri-tayfun-hadi-yine-iyisin-2

Seviyor Sevmiyor 14 Ağustosta  5.Bölüm Neden Yayınlanmıyor?

Seviyor Sevmiyor 10 Ağustosta Yeni Bölüm Neden yayınlanmıyor? Seviyor Sevmiyor 5. Bölüm Neden yayınlanmıyor? Seviyor Sevmiyor 14 Ağustosta yeni bölüm neden yok final mi yaptı? 10 Ağustos Seviyor Sevmiyor Yeni Bölümü neden yok bitti mi? Seviyor Sevmiyor 5. Bölümü ne zaman yayınlanacak? Seviyor Sevmiyor Yayın günü neden değişti? gibi sorularınızın cevaplarını sitemizden öğrenebilirsiniz.

Seviyor Sevmiyor 5. Bölüm (Yeni Bölüm) Ne Zaman Yayınlanacak? 

Seviyor Sevmiyor dizisinin yazar ekibinin değişmesi üzerine dizinin yayın günü de değişti. Dizi 10 Ağustosta geçmiş 4 bölümün özeti olan Kaloj bölümünün yayınlanmasının ardından yeni bölümü olan 5. bölümü ile 14 Ağustos pazar günü yayınlanacak ve bundan sonra da dizi her Pazar saat 20:00 da Atv ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam edecek.

Seviyor Sevmiyor Yayın Günü Neden Değişti? Dizi Finale Mi Gidiyor? Dizi Bitiyor Mu Tıklayınız

Seviyor Sevmiyor  5. Bölümde Neler Olacak? Özat ve Fragmanı İçin Tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here