Seviyor Sevmiyor 18 Eylül 10. Bölümde Neler olacak? Özet-Fragman ve İpuçları


Seviyor Sevmiyor 18 Eylül 10. Bölümde Neler olacak?

ATV ekranlarının severek izlenen dizilerinden Seviyor Sevmiyor 10. bölümüyle yine siz izleyicileriyle buluşmak için son dakikalarını sayıyor. Seviyor Sevmiyor ilk bölümlerinde çok izlenmiyor olsa da son birkaç bölümdür izleyici ekran başına kilitlemeyi başardı. İrem ve Deniz eski günlerine dönmüş, İrem mutlu Deniz ise mutluluk oyunu oynamaktadır. Yiğit’ in davetiyle bir gece buluşurlar. Deniz arkadaşına geçmişle ilgili “çuvalladığı yerlerde “ yardım eder. Öte yandan Tuna’nın görmediğimiz hayatına şahit olur.

seviyor-sevmiyor-15-bolumde-calan-sarki-ve-sozleri-serdar-ortac-yaz-yagmuru1Dizi Haber Sitesi  Recep İvedik 5 Yorumları? Sizce Film Nasıl?Seviyor Sevmiyor 18 Eylül 10. Bölüm Özet

Kitaptan kazandığı paranın önemli bir kısmını bir zamanlar yaşadığı çocuklara harcamakta ve o da aşk acısı çekmeye devam etmektedir. Neşe araştırmalarının sonucunda büyük gizemi, yani İrem’ in Yiğit’le birlikte olmak için Deniz‘in yerine geçtiğini öğrenir.

Dizi Haber Sitesi  Tatlı İntikam 28 Mayısta Çalan ''Aşk' Şarkısı ve Sözleri

Yiğit İrem’ in anne babasını ziyaret etmek ister. İrem ve Deniz panikler. Deniz’ in anne ve babasının bu oyuna dahil olmayı kabul etmesi gerekmektedir.

Deniz, Tuna’nın da yardımıyla, başka biri zannettiği Gölge’yle konuşur ve mutluluk oyunu çöker.

seviyor-sevmiyor-dunya-kim-gercek-adi-sevgilisi-oynadigi-diziler9

Yiğit kız istemek için amcasını çağırır ama onun yerine sürpriz biri gelir. Heyecanla beklediğimiz yeni bölümü sizlerle olacaktır.

Dizi Haber Sitesi  24 Mayıs Diriliş Var mı? Saat Kaçta?

Seviyor Sevmiyor 18 Eylül 10. Bölüm Fragman İzleSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 18 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın