Seviyor Sevmiyor 2 Ekim 12.Bölümde Neler Olacak? Özet Fragman ve İpuçları


Seviyor Sevmiyor 2 Ekim 12.Bölümde Neler Olacak? Özet Fragman ve İpuçları

Romantik komedi tarzında ekranlara gelen yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın yaptığı ve oyuncu kadrosunda  Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan , Gonca Sarıyıldız , Yiğit Kirazcı , Gerçek Alnıaçık, Zeynep Tuğçe Bayat , Mehmet Emin İnci, Berk Yaygın, Aydan Koptur, Ceren Sarp, Esra Kılıç, İpek Tenolcay gibi oyuncuların yer aldğı Seviyor Sevmiyor Dizisi komik ve aşk dolu bölümleriyle izleyiciyi etkilemeye devam ediyor.Dizinin 12. bölümünde neler olacağı merak konusu.

seviyor-sevmiyor-dunya-kim-gercek-adi-sevgilisi-oynadigi-diziler9

Seviyor Sevmiyor 2 Ekim 12.Bölüm Özet

Yiğit’in babası Teoman, Deniz’i ilk anda tanır gibi olur. Deniz ve İrem’in tek çaresi Teoman’ı İrem’le tanıştırıp İrem’in Deniz Aslan olduğuna ikna etmektir.

Bir yandan Neşe, Deniz ve İrem’in oyununu fark etmiş ve İrem’İ Deniz’in istifa etmesi için tehdit etmiştir. İrem ne yapacağını bilemez, bu durumu Tuna ile paylaşır. Tuna, Neşe’yi ikna etmeye çalışsa da başarılı olamaz. Tuna mecburen Neşe’yi başka yöntemler kullanarak ikna etmek zorunda kalır. Acaba Neşe’nin de gizlediği bir şeyler var mıdır?
Yiğit babasının gelişinden sonra mahvolur, dağıtır. O dimdik, kendinden emin adam yerini başka bir adama bırakmıştır. Onu teselli etmesi gereken de İrem’dir. Yiğit’i tekrar hayata döndürmelidir. Ancak bu defa Deniz’in çocukluk anıları ile değil, kimliğini açık etmeden kendi olarak bunu yapmaya çalışır. İlk başlarda işe yarıyor gibi görünse de Yiğit’in asıl ihtiyacı olan Deniz’dir.
 seviyor-sevmiyor-23-ekim-iremin-kimligi-aciga-mi-cikiyor-yigit-her-seyi-ogreniyor-mu-5

Deniz aşk acısından kaçmanın yöntemini başka birinden hoşlanmak olduğunu zanneder. Tuna’dan Gölge ile buluşmak için yardım etmesini ister. Tuna ise Deniz’i Gölge’den soğutmak için bir yöntem bulmalıdır. Gölge için bir aday belirler; O da Cemal’dir. Cemal, Gölge gibi davranarak Deniz’le buluşur. Ancak işler hiç de beklendiği gibi gitmez.

Dizi Haber Sitesi  Babam Ve Ailesi Fadıl Kimdir? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler ve Sevgilisi

Seviyor Sevmiyor 2 Ekim 12.Bölüm Fragman İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın