Seviyor Sevmiyor 21 Ağustos 6.Bölümde neler olacak? Özet, Fragman


Seviyor Sevmiyor 21 Ağustosta neler olacak?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Seviyor Sevmiyor her geçen bölümüyle daha çok ilgi ile karşılaşıyor.İlk bölümlerinde çok ilgi duyulmayan seviyor sevmiyor son bölümleriyle kendini ortaya koymaya başladı. Kore dizisi sevenler için vazgeçilemez hal aldı.Dizinin ilk iki bölümünün yayınlanmasından sonra ülkemizde yaşanan darbe girişimi sonrası ekranalara 3 hafta gibi bir ara veren Seviyor Sevmiyor daha sonra 10 ağustosta yeni bölümü yayınlayacak diye beklerken aldığı bir kararla yayın gününü değiştirdi ve 5. Bölümünü 14 Ağusto Pazar akşamı yayınladı.

Dizi Haber Sitesi  Seviyor Sevmiyor 18 Aralık 23. Bölümde neler olacak? Özet-Fragman

seviyor-sevmiyor-30-ekim-calan-sarki-ve-sozleri-tayfun-hadi-yine-iyisin-2

Seviyor Sevmiyor 6. Bölümde neler olacak?

Deniz, Yiğit’in 15 yıl önce ona verdiği yapboz parçasını hiç olmadık bir yerde düşürür. Yiğit’in yapboz parçasını görmesi ve stajyeri olarak bildiği Deniz’in ilk aşkı olduğunu anlaması an meselesidir. Ancak Deniz’in küçük sırrını öğrenen Tuna, yaptığı sürprizle herkesi şaşırtacaktır.  Bakalım Tuna nasıl bir süprizle karşımıza çıkacak? Yiğit dergi çekimi için ünlü fotoğrafçı Cengiz Tarhan’dan randevu almıştır. Yiğit’in şoförlüğünü yapma işi Deniz’e kalır. Deniz, yolda Yiğit’i çileden çıkartacak bir hata yapar.

Dizi Haber Sitesi  Hayatımın Aşkı İlk Bölümde Çalan Şarkı ve Sözleri? Hayatımın Aşkı Jenerik Müziği

 

İrem’in, Deniz’den gizli görüşmeye devam ettiği Yiğit’e olan hisleri giderek artmaktadır. Onunla vakit geçirmek için komik bahaneler yaratır. Deniz, İrem’in odasında Yiğit’in fotoğrafını bulur. İrem köşeye sıkışmıştır. İrem, babasından ötürü kötü hissetmektedir. Sürpriz bir şekilde yanında Yiğit yer alır.Yiğit tarafından sürekli azarlanan Deniz’in morali yerlerdedir. Tuna ona büyük destek olur. Ancak Deniz içtiği bozuk çayın da etkisiyle Yiğit’i arayıp her şeyi itiraf eder. Eder ama yine Yiğit olayı yanlış anlar ve oyun kaldığı yerden devam eder.

Dizi Haber Sitesi  Beni Affet Melis Kimdir? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler? Sevgilisi?

Seviyor Sevmiyor 6.Bölüm Fragman izleSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 3 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın