Seviyor Sevmiyor 25 Eylül 11. Bölümde Neler olacak? Özet-Fragman ve İpuçları


Seviyor Sevmiyor 25 Eylül 11. Bölümde Neler olacak?

Seviyor sevmiyor yine seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başardı.Her hafta pazar günlerinin vazgeçilmezi haline gelen Seviyor Sevmiyor izleyici kitlesini çoğaltmayı başardı. Seviyor Sevmiyor 25 eylül 11.bölümde sizleri neler bekliyor merak konusu. İşte sizin için 25 Eylül 11.Bölüm. Yiğit Bey sevgilisi Denizle buluşmaya giderken asistanı denizide götürmek ister.Fakat asistan olan Deniz bunu kabul etmek istemesede Yiğit Bey onların aralarının iyi olması ve iyi anlaşabilmeleri için cebren ve hile ikisini bir araya getirir.

seviyor-sevmiyor-15-bolumde-calan-sarki-ve-sozleri-serdar-ortac-yaz-yagmuru4

Seviyor Sevmiyor 25 Eylül 11. Bölüm Özet

İrem ve Deniz eski günlerine dönmüş, İrem mutlu Deniz ise mutluluk oyunu oynamaktadır. Yiğit’ in davetiyle bir gece buluşurlar. Deniz arkadaşına geçmişle ilgili “çuvalladığı yerlerde “ yardım eder. Öte yandan Tuna’nın görmediğimiz hayatına şahit olur. Kitaptan kazandığı paranın önemli bir kısmını bir zamanlar yaşadığı çocuklara harcamakta ve o da aşk acısı çekmeye devam etmektedir. Neşe araştırmalarının sonucunda büyük gizemi, yani İrem’ in Yiğit’le birlikte olmak için Deniz‘in yerine geçtiğini öğrenir.

Dizi Haber Sitesi  Adı Efsane Dizisi Nerede Çekiliyor

Yiğit İrem’ in anne babasını ziyaret etmek ister. İrem ve Deniz panikler. Deniz’ in anne ve babasının bu oyuna dahil olmayı kabul etmesi gerekmektedir.

seviyor-sevmiyor-23-ekim-iremin-kimligi-aciga-mi-cikiyor-yigit-her-seyi-ogreniyor-mu-3

Deniz, Tuna’nın da yardımıyla, başka biri zannettiği Gölge’yle konuşur ve mutluluk oyunu çöker.Tuna kendini Gölge olduğunu itiraf edecektir.

Dizi Haber Sitesi  Seviyor Sevmiyor 28 Ağustos 7. Bölümde Neler olacak? Özet-Fragman ve İpuçları

Yiğit kız istemek için amcasını çağırır ama onun yerine sürpriz biri gelir.Uzun süredir görmediği Babası oğluna kız istemek için gelmiştir.Büyük şok yaşayan Yiğiti daha ne şoklar yaşayacağı belli değildir.Babası gerçek Deniz in kim olduğunu anlar fakat Yiğit’e söyleyip söylemeyeceği merak konusudur.Ayrıntılar ve daha fazlası için bizi takip edin

Seviyor Sevmiyor 25 Eylül 11. Bölüm Fragman İzle

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 18 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın