Seviyor Sevmiyor Dizisi Gölge Kim? Amacı Ne? Tuna’nın Gölge ile Bağlantısı Ne?


Seviyor Sevmiyor Dizisi Gölge Kim?

Seviyor Sevmiyor atv ekranlarında devam ediyor. Dizi her bölümde daha da bilinmezliğe doğru giderken izleyici yeni çıkan karakterlerin kim olduğunu merak ediyor. 10. bölümde çıkan Gölge karakterinin bir yazar olduğu biliniyor. Ancak yazarın Tuna ile bağlantısı en merak edilen konuların başında geliyor. Tuna’nın lüks bir otelde parasını peşin ödeyerek kalması merak uyandırmıştı. Tuna’nın zengin bir kişi olması büyük ihtimaller arasın. İsterseniz gelin bu konuyu biraz irdeleyelim…

Dizi Haber Sitesi  Poyraz Karayel Fatih Kimdir? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Yaşı ve Oynadığı Diziler

seviyor-sevmiyor-calan-sarki-ve-sozler-bendeniz-kapinda-gunlerimTuna’nın Gölge ile Bağlantısı Ne?

Tuna yetimhane kalmış ve çok acılar çekmiştir. Öğrenimini tamamladıktan sonra bir şirkette editör olarak işe başlamış ve zamanla kariyer basamaklarını tırmanmıştır. Ancak Tuna diğer insanlardan farklıdır. Duygu yoğunluğunu şiddetli yaşayan ancak bunu dışa yansıtmayan  bir karakterdir. Yaşadığı sıkıntıları yıllarca şakayla, espiriyle kapatmaya çalışmış ve bu zamanla karakteri haline gelmiştir.

Dizi Haber Sitesi  Fifa'nın bugünkü merkezi nerededir?


Tuna’nın çektiği acılardan dolayı kendisini yazarlığa vermiş ve br kitap yazmıştır. Kitap’ın satışları patlama yapmış ve Tuna ciddi meblalarda para kazanmaya başlamıştır. Yetimhanede çektiği sıkıntılar aklına geldikçe orada yaşayan kimsesiz çocuklara yardım etmek istemiş ve kazandığı paralarla önceden kaldığı yetimhanedeki kimsesiz çocuklara yardım etmektedir.

Dizi Haber Sitesi  Kiralık Aşk Dizisi 23 Eylül Cuma 54.bölüm özet-fragman-ipuçları

seviyor-sevmiyor-calan-sarki-ve-sozleri-bendeniz-kapinda-gunlerim1

Tuna yazarlık yaparken ismini saklamaktadır. İsmini Gölge olarak kullanan Tuna hem yazarlığını hem de zenginliğini herkesten gizlemektedir. Ve daha da önemlisi Tuna Deniz’i deliler gibi sevmektedir. Onun için her şeyi göze almaya hazırdır. Zamanla deniz ve tuna aşkının alevlendiğini izleyecek ve dizinin farklı bir seyirde devam etiğine şahit olacağız.

Tuna Deniz’e AŞkını itiraf Ediyor

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 18 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Seviyor Sevmiyor Dizisi Gölge Kim? Amacı Ne? Tuna’nın Gölge ile Bağlantısı Ne? (1 Yorum)